Maksym Drabik ostro o walce Najmana z Don Kasjo. "Toksyczny wstyd"

Jednym z najczęściej poruszanych tematów w środowisku sportowym jest walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Pojedynek, ze względu na skandaliczne zachowanie częstochowskiego pięściarza, zakończył się dyskwalifikacją i zwycięstwem Życińskiego. Widowisko krótko i dosadnie skomentował również Maksym Drabik.

Walka, mimo tego, że była szumnie zapowiadana od kilku miesięcy, zakończyła się w kuriozalny sposób już po kilkudziesięciu sekundach. Najman złamał zasady pojedynku bokserskiego, według których miał być toczony pojedynek. 41-latek najpierw rzucił rywala na matę oktagonu, a po pierwszej karze od sędziów zaczął go kopać. Postanowiono więc, że walka nie będzie kontynuowana, a zwycięzcą starcia zostanie Życiński.

Zobacz wideo Manuel Neuer przeszedł samego siebie! Klasa kosmiczna [ELEVEN SPORTS]

Piotr Lasyk nie podyktował rzutu karnego w meczu Cracovia - LegiaTłumaczymy zamieszanie w Cracovia - Legia i VAR już po meczu. "Poważny błąd sędziego"

Drabik i Najman już wcześniej prowadzili spór w social mediach

- Toksyczny wstyd - tak zachowanie częstochowianina skomentował Drabik. Żużlowiec odniósł się zapewne również do tego, co wydarzyło się po walce. Zawodnicy FAME MMA urządzili sobie festiwal wyzwisk i prawie doprowadzili do regularnej bójki między swoimi zespołami.

Warto dodać, że Drabik i Najman już wcześniej prowadzili spór w social mediach. Pięściarz po zdobyciu przez 22-latka drugiego tytułu indywidualnego mistrza świata juniorów napisał na swoim profilu Facebookowym, że mówiąc o sukcesach młodego żużlowca nie można zapominać o tym, iż w karierze bardzo pomógł mu ojciec - Sławomir Drabik. Zawodnik Betard Sparty Wrocław dość niegrzecznie mu odpowiedział i zapytał się o to, jakie on odniósł sukcesy w swojej karierze.

Kibic na drzewie, który krzyczał do Kamila StochaKibic z drzewa nagle ryknął do Kamila Stocha po fatalnym skoku. "Słyszałem te okrzyki z lasu"

Sprawa pojedynku Najmana z Życińskim nie jest jedynym tematem, który Drabik zdecydował się ostatnio skomentować. Wychowanek Włókniarza jako pierwszy żużlowiec poparł Strajk Kobiet. Przypomnijmy, że zawodnik wciąż czeka na wyrok w sprawie złamania procedury antydopingowej. 22-latek po niekorzystnym dla niego werdykcie Trybunału Arbitrażowego przy PKOl-u jest tymczasowo zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy. Więcej o żużlu przeczytasz na po-bandzie.com.pl.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .