Wstrząsający wypadek na torze żużlowym. Nie mógł nic zrobić [WIDEO]

Podczas 5. finału TAURON SEC w Toruniu doszło do dramatycznie wyglądającego zdarzenia. Motocykl Andrieja Kudriaszowa staranował Davida Bellego, który wylądował po tym zdarzeniu w szpitalu.

Na ostatnim wirażu 12. biegu podczas 5. finału TAURON SEC w Toruniu doszło do dramatycznie wyglądającego zdarzenia. Tor pociągnął motocykl Andrieja Kudriaszowa, który odruchowo postanowił wypuścić go z rąk. Na jego nieszczęście, po zewnętrznej znajdował się wówczas David Bellego, który został trafiony przez maszynę Rosjanina.

Zobacz wideo Serie A. Sampdoria - Milan 1:4. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Upadek Bellego wyglądał dramatycznie. Kudriaszow, gdy zorientował się, co się stało na torze, natychmaist pobiegł w stronę Francuza, który leżał nieruchomo. Do 27-latka wyjechała także karetka, ale Bellego podniósł się i o własnych siłach powrócił do parku maszyn.

 

Początkowo wydawało się, że skończy się tylko na wycofaniu Bellego z dalszych startów. Po chwili pojawiła się jednak informacja, że Francuz pojechał na badania do szpitala, ze względu na podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Nadal nie podano jednak informacji dotyczących stanu zdrowia 27-latka.

Przeczytaj także:

Więcej o: