GP Polski na Stadionie Narodowym odwołane! Znana nowa data imprezy

Grand Prix Polski na żużlu nie odbędzie się w tym roku. Turniej, który miał zostać rozegrany 8 sierpnia na PGE Narodowym, z powodu pandemii koronawirusa został przełożony na maj przyszłego roku.

15 maja 2021 roku - to nowa data PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Informację przekazała oficjalna strona Grand Prix. Kibice, którzy kupili bilety na tegoroczne wydarzenie, nie muszą się obawiać, wejściówki zachowują ważność. Tak samo jak bilety VIP gold, silver oraz premium.

Zobacz wideo Co będzie z sezonem żużlowym w obliczu pandemii koronawirusa?

Fani, którzy będą chcieli dokonać zwrotu, mogą to zrobić w terminie od 22 czerwca 2020 do 3 lipca 2020 na stronie internetowej kupbilet.pl na zamieszczonym tam formularzu zwrotu. Po jego wypełnieniu PZM będzie miał do 180 dni na zwrot przelewem środków.

- Ze względu na bezpieczeństwo kibiców, a także z uwagi na fakt, iż aktualnie nie ma możliwości formalnych na to, aby 8 sierpnia zawody na PGE Narodowym obejrzało ponad 55 tys. widzów, zdecydowaliśmy się, w porozumieniu z Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz operatorem obiektu, PL.2012+, aby wszystkie bilety na tegoroczną imprezę zachowały ważność w 2021 roku - powiedział Michał Sikora, prezes Polskiego Związku Motorowego, cytowany przez portal Sportowefakty.wp.pl.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.