Sport.pl

Żużlowiec Unii Tarnów zrezygnował z treningu motocrossu: Ludzie wieszali linki na wysokości głowy

Michał Gruchalski, żużlowiec Unii Tarnów, przyznał w rozmowie z klubową stroną internetową, że jeżdżąc na motocrossie po lasach, widział linki rozwieszone na wysokości głowy.

Rozgrywki żużlowej PGE Ekstraligi rozpoczną się 12 czerwca. Żużlowcy poszczególnych zespołów powoli przygotowują się do powrotu do ścigania na torach. Jedni wybierają trening fizyczny, inny decydują się na jazdę na motocrossie. Michał Gruchalski, w rozmowie z klubową stroną internetową Unii Tarnów, opowiedział, co widział podczas jazdy po lesie.

Zobacz wideo "Niech Adamek zrobi imprezę na pożegnanie. Po co ma boksować?"

- Jeździłem po lasach, ludzie wyzywali… Jeździłem po drodze, dzwonili na policję… Znamy też wiele przypadków zawodników, którzy przez motocross stracili zdrowie. Miałem również niemiłe sytuacje, kiedy jeździliśmy po lasach, były rozwieszone linki na wysokości głowy. Sprzedałem to, choć czasami kusi, żeby znowu pojeździć - podkreślił Gruchalski.

Gruchalski w ostatnim czasie polubił treningi sportów walki. - Na razie skupiam się na swoim sporcie, a MMA robię dla frajdy i dla fajnego treningu. Mam możliwości walczyć amatorsko, ale póki co żużel jest priorytetem. Chociaż słyszałem, że w MMA obecnie są wyższe stawki - zażartował żużlowiec Unii Tarnów.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (69)
Żużlowiec Unii Tarnów zrezygnował z motocrossu: Ludzie wieszali linki na wysokości głowy
Zaloguj się
 • anzimonek

  Oceniono 59 razy 55

  Las nie służy od treningu na motocyklu, jest to ostoja roślin i zwierząt oraz oaza dla ludiz spragfnionych ciszy i spokoju. Od tego winny być specjalne tory z zabezpieczeniem przed hałasem. Jeżeli "żużlowiec" tego nie rozumie to niech się przesiądzie na rower....bez dzwonka.

 • pawel.ccc

  Oceniono 50 razy 48

  Jazda motocyklem po lesie jest zabroniona. Czemu sie głupek dziwi, że ludzie zwracają mu uwagę, że straszy zwierzeta w okresie lęgowym i dewastuje drogi lesne ?ś

 • bjuras

  Oceniono 39 razy 39

  Jeździł motorem po lasach? Jeśli chłoptyś nie wiedział nic niestosownego w swoich poczynaniach, to powinien być zbadany przez psychiatrę.

 • scierplaminoga

  Oceniono 32 razy 32

  i bardzo dobrze, dość niszczenia dzikiej przyrody motorami i kładami

 • krespo56

  Oceniono 31 razy 29

  crosowcem po lasach.....szkoda że nie spotkałeś metrowej roślinki baranie...a tak na marginesie mam dość palantów na dwóch kołach co strzelają w rurę plus pełny ryk silnika.....wszyscy muszą słyszeć że pantofelek jedzie.....i by nie było że jestem przeciwny....duża część motocyklistów prezentuję się pięknie na swoich maszynach.....i potrafią jeździć spokojnie

 • cim_cum

  Oceniono 26 razy 26

  Ojej. Nie może już jeździć po lasach. Biedaczek.

 • satur9

  Oceniono 27 razy 25

  Więc może to głupie, wstrętne bydlę nie powinno jeździć po lasach. Bo jest to prawnie zabronione, o czym debilek zdaje się nie wiedzieć.

 • mustermann

  Oceniono 26 razy 22

  Wyprute tłumiki i hałas nie do zniesienia wszędzie, gdzie ci "sportowcy" się pojawią. Lasy zryte jak po przejściu milionów dzikich świń.
  Wynocha na hałdy przy elektrowniach i inne tego typu atrakcyjne miejsca. Jak można mieć tak zryty beret, żeby jeszcze się publicznie skarżyć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX