Sport.pl

Maciej Janowski tłumaczy: Zostaliśmy wyrzuceni z kadry przez jakieś śmieszne artykuły

Cały sezon męczyłem się z blachą w ramieniu. Startowałem ile się dało, ale w końcu musiałem ją usunąć. Zrezygnowałem z towarzyskiego meczu reprezentacji, bo nie miałem świadomości, że może dla kogoś być aż tak ważny. Może wyszło głupio, ale miałem złych intencji - tłumaczy Maciej Janowski.

Ekstraliga żużlowa, podobnie jak inne ligi, czeka na wznowienie rozgrywek. Naciski są duże, bo kluby mogą się nie utrzymać. Na razie otrzymały wsparcie 600 tys. złotych i chcą wrócić do ścigania najszybciej, jak się da. Nawet bez kibiców i bez żużlowców zza granicy. Maciej Janowski uważa jednak, że zawodnicy spoza Polski, zrobią wszystko, żeby startować w Ekstralidze, bo tu mogą zarobić najwięcej. Żużlowiec Sparty Betard Wrocław tłumaczy też nieporozumienie z trenerem kadry, Markiem Cieślakiem, któremu nie spodobało się to, w jaki sposób Janowski zrezygnował z występu w reprezentacji.

Więcej w rozmowie z Michałem Gąsiorowskim.

Więcej o:
Komentarze (5)
Maciej Janowski: Z błahostki zrobiła się afera. Może wyszło głupio, ale nie ma sensu już tego roztrząsać.
Zaloguj się
 • samuel0

  Oceniono 4 razy 2

  Błahostka? Okłamałeś kolegów z toru, sponsorów a przede wszystkim kibiców! Okłamałeś że jesteś chory, pokazałeś że nie masz honoru i nic oprócz kasy się dla Ciebie nie liczy! Wstyd p. Janowski, wielki wstyd!

 • lukasz2711

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy widzi co chce widzieć. Nikt wtedy nie oczekiwał że weźmiesz udział w tym meczu. Chodziło o fakt spotkania kadry ze sponsorami. PZM pozyskał do kadry Orlen podobnie zrobił twój kumpel z drużyny Drabik i też go w kadrze nie ma. Jako zawodnik kadry rzuciłeś L4 na grypę a nie na żadne wyjęcie blachy z ręki a bezpośrednio przed zgrupowaniem wziąłeś udział w imprezie Red Bull-a i ręka ci nie przeszkadzała. Odpoczniesz sobie od kadry jeden sezon zwieje ci parę złotych co w kontekście obecnych wydarzeń będzie pewnie odczuwalne i wrócisz za rok chyba że sam zrezygnujesz z kadry.

 • labeo

  Oceniono 1 raz 1

  To oznacza, że jeszcze nie dorosłeś chociaż nie jesteś już juniorem.

 • rozumnik1

  Oceniono 3 razy 1

  To samo powiem.Jakieś paragrafy, jakieś zobowiązania. Spadaj. Do kasy pierwszy. Mniej niż zero.

 • jack_strong1234

  0

  Co za pajac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX