Bartosz Zmarzlik powróci na pozycję lidera? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję z Grand Prix Niemiec. TV, stream online, na żywo, 31.08

Po 6 wyścigach tegorocznego cyklu Grand Prix Bartosz Zmarzlik traci do lidera klasyfikacji generalnej - Leona Madsena - 6 punktów. W sobotę, podczas zawodów w niemieckim Teterowie, reprezentant Polski spróbuje powrócić na szczyt zestawienia IMŚ. Transmisję GP Niemiec obejrzymy w telewizji Canal+.

Bartosz Zmarzlik nie będzie miło wspominał ostatniego startu w cyklu Grand Prix. Przed dwoma tygodniami w szwedzkiej Malilli zawodnik Stali Gorzów zdobył jedynie 8 punktów i zakończył rywalizację na etapie półfinału.

Formuła 1. Jak chroni się głowy kierowców?

Finał zawodów rozgrywanych na stadionie G&B Arena wygrał Fredrik Lindgren. Jako 2. na linię mety dojechał Leon Madsen, a na 3. pozycji uplasował się Maciej Janowski. Madsen uzbierał w Malilli 14 punktów, dzięki czemu został samodzielnym liderem klasyfikacji generalnej Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Duńczyk ma na koncie 75 punktów, o 6 więcej niż znajdujący się tuż za nim Zmarzlik.

15. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 27

W sobotę czołówka światowego żużla będzie rywalizować w niemieckim Teterowie. Przed rokiem zawody na Bergring Arena wygrał Tai Woffinden, a 3. miejsce przypadło Zmarzlikowi.

GP Niemiec 2019. Gdzie i o której obejrzeć rywalizację najlepszy żużlowców? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV z sobotniego GP Niemiec obejrzymy w Canal+ od godziny 18:30. W internecie zmagania żużlowej czołówki będzie można śledzić na stronie canalplussport.pl, w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na platformie NC+GO.