Sport.pl

Dramatyczny upadek Macieja Janowskiego w Speedway of Nations [WIDEO]

W trakcie ostatniego biegu sobotniej rywalizacji Speedway of Nations w Togliatti doszło do koszmarnie wyglądającego upadku Macieja Janowskiego. Tuż po starcie w motocykl Polaka wjechał Filip Hjelmland. Polski żużlowiec uderzył mocno głową i barkiem o tor.
Zobacz wideo

Do koszmarnego upadku Macieja Janowskiego doszło tuż po starcie ostatniego biegu sobotniej rywalizacji Speedway of Nations. W tył motocykla polskiego żużlowca wjechał Filip Hjelmland. Polak upadł, uderzając mocno głową i barkiem o tor. Co gorsze, po upadku w zawodnika uderzyła także jego maszyna. Jak poinformował Canal+, Janowski narzeka także na ból stopy.

Sędzia zawodów winnym wypadku uznał Szweda i wykluczył go z powtórki. Janowski nie był w stanie wziąć w niej udziału, dlatego jego miejsce zajął rezerwowy Maksym Drabik. Jeśli okaże się, że Janowski nie będzie mógł wziąć udziału w niedzielnym finale, jego miejsce będzie mógł zająć Patryk Dudek, który pełni rolę rezerwowego.

Więcej o:
Komentarze (7)
Dramatyczny upadek Macieja Janowskiego w Speedway of Nations [WIDEO]
Zaloguj się
 • rogano

  Oceniono 7 razy 3

  Piszecie o dramatycznym wypadku, ale nie przyjdzie wam do głowy, żeby poinformować czytelników o stanie zdrowia zawodnika. Was to już nawet pismakami nie da się nazwać.

 • gowny.hejter

  Oceniono 1 raz 1

  dramatyczny? radzę wrócić do liceum i zapytać Panią od polskiego co oznacza słowo dramat i dramatyczny. pozdrawiam pismaków.

 • alderamin

  0

  Maksym Drabik, ale Sławek poleciał z tym imieniem.

 • koliber

  0

  SAM KU... UPADL????DAWNY...

 • ceppisowski

  Oceniono 4 razy -2

  zwyky upadek!!!!!
  Tu jest troche groźnie
  www.youtube.com/watch?v=-uhZB9_WY-E

 • bonenecklace

  Oceniono 5 razy -3

  Stan punktowy "Magica" to null, nada, zero. Ale leśny dziadek Cieślak się uparł i będzie go wystawiał do usr... śmierci. Nie mam nic do niego, ale w najważniejszych momentach jest cienki jak barszcz i widać, że potrafi dobrze jeździć tylko bez obciążenia, na luzie, wtedy notuje dobre starty. Miejmy nadzieję, że Cieślak się opamięta i wreszcie wystawi Dudka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX