Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno. Gdzie oglądać hit 9. kolejki PGE Ekstraligi? Transmisja TV, stream online, na żywo, 23.06

W 9. kolejce PGE Ekstraligi będziemy świadkami żużlowego klasyku. Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie w niedzielę Fogo Unię Leszno. Gospodarze dzisiejszego starcia zajmują 3. miejsce w tabeli. Natomiast leszczyńskie "Byki", które nie przegrały jeszcze w tym sezonie meczu, plasują się na pozycji lidera.
Zobacz wideo

W poprzedniej kolejce PGE Ekstraligi Stelmet Falubaz Zielona Góra rozgrywał wyjazdowy mecz z forBET Włókniarzem Częstochowa. Zielonogórzanie ponieśli w delegacji wysoką porażkę 39:51. Najwięcej punktów dla Falubazu (10) wywalczył w tamtym spotkaniu Niki Petersen – 10. Po 8 kolejkach sezonu zasadniczego zespół Adama Skórnickiego zgromadził 10 punktów, co przekłada się na 3. pozycję w tabeli.

Po dość niespodziewanym remisie w 7. kolejce PGE Ekstraligi z GKM-em Grudziądz, żużlowcy z Wielkopolski powrócili na zwycięskie tory. W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej "Byki" nie dały już szans drużynie z Grudziądza, wygrywając 52:38 (13 punktów Piotra Pawlickiego). Unia Leszno, która nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu, plasuje się na 1. miejscu w tabeli.

Poprzednie starcie obu drużyn miało miejsce 26 maja. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka triumfowali gospodarze 51:39.

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno. Gdzie oglądać klasyk PGE Ekstraligi? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV niedzielnego starcia między Falubazem i Unią Leszno obejrzymy na antenie nSport+. W Intern:ecie spotkanie 9. kolejki będzie można obejrzeć na platformie NC+GO. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:30.