Grand Prix Polski. Rywalizacja powraca do Wrocławia po 12 latach! Gdzie obejrzeć rywalizację najlepszych żużlowców? Transmisja TV, stream online, na żywo, 03.08

Po 12 latach nieobecności żużlowe Grand Prix powraca do Wrocławia. W sobotę na Stadionie Olimpijskim będą rywalizować najlepsi żużlowy, a wśród nich 7 Polaków. Sprawdź, gdzie oglądać 5. etap tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.
Zobacz wideo

Rywalizacja w IMŚ na Żużlu osiągnie półmetek w sobotę, podczas wrocławskiego Grand Prix. Cykl powraca na Dolny Śląsk po 12 latach przerwy. Areną zmagań najlepszych żużlowców będzie lokalny Stadion Olimpijski. Po GP Polski w Warszawie i sobotniej rywalizacji we Wrocławiu, Polska ugości jeszcze ostatni, 10. etap tegorocznego GP - zostanie on rozegrany 5 października na toruńskiej Motoarenie. 

W klasyfikacji generalnej IMŚ 2019 prowadzi Emil Sajfutdinow, który zgromadził 47 punktów. Rosjanin nie dał szans rywalom podczas poprzedniej odsłony tegorocznych IMŚ, rozegranej 6 lipca w szwedzkim Hallstavik. Kolejne miejsca, z identycznym dorobkiem punktowym, zajmują: Patryk Dudek i Leon Madsen. Tuż za podium znajdziemy Bartosza Zmarzlika (44 pkt). Janusz Kołodziej plasuje się na 9. miejscu w "generalce" (29 pkt), Maciej Janowski jest 13. (24 pkt), a Bartosz Smektała 17. (10 pkt). 

Uczestnicy GP Polski (Wrocław, 3 sierpnia)

#108 Tai Woffinden (Wielka Brytania)
#95 Bartosz Zmarzlik (Polska)
#66 Fredrik Lindgren (Szwecja)
#71 Maciej Janowski (Polska)
#46 Max Fricke (Australia)
#222 Artiom Łaguta (Rosja)
#69 Jason Doyle (Australia)
#89 Emil Sajfutdinow (Rosja)
#692 Patryk Dudek (Polska)
#55 Matej Zagar (Słowenia)
#54 Martin Vaculik (Słowacja)
#333 Janusz Kołodziej (Polska)
#88 Niels Kristian Iversen (Dania)
#85 Antonio Lindbaeck (Szwecja)
#30 Leon Madsen (Dania)
#16 Maksym Drabik (Polska)
#17 Przemysław Liszka (Polska)
#18 Mateusz Cierniak (Polska)

Grand Prix Polski, Wrocław 2019. Gdzie oglądać 5. etap Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV sobotniego GP Polski obejrzymy w Canal+. Rywalizację najlepszych żużlowców będzie można śledzić też w internecie - na stronie canalplussport.pl, w aplikacji Canal+ Sport Online oraz na platformie NC+GO. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:30. 

Więcej o: