Bartosz Zmarzlik pojedzie po drugie zwycięstwo w cyklu? Sprawdź gdzie oglądać Grand Prix Czech. Transmisja TV, stream online, na żywo, 15.06

Trzecie zawody tegorocznego cyklu GP odbędą się w stolicy Czech. Jak na razie w indywidualnych mistrzostwach świata doskonale radzą sobie Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik, którzy znajdują się na szczycie klasyfikacji generalnej. Jak polscy żużlowcy poradzą sobie w Pradze?
Zobacz wideo

Po dwóch zawodach tegorocznego cyklu Grand Prix Patryk Dudek, z 28 punktami na koncie, przewodzi klasyfikacji generalnej. Tyle samo "oczek" zgromadził drugi Bartosz Zmarzlik, który przed dwoma tygodniami wygrał GP Słowenii. Podium zamyka Leon Madsen (26 pkt.). Janusz Kołodziej jest 13. (11 pkt.), Bartosz Smektała 15., a Maciej Janowski plasuje się na 16. pozycji (Wrocławianin nie wystąpił w pierwszych zawodach sezonu).

Dudek i Zmarzlik będą mieli dziś okazję, by umocnić swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej. W sobotni wieczór cykl Grand Prix zawita do Czech. Rywalizacja będzie toczyła się na stadionie Markéta.

Przed rokiem w finale Grand Prix Czech triumfował Fredrik Lindgren, który zgromadził też najwięcej punktów w całych zawodach. Na 2.miejscu finałowy wyścig ukończył Dudek.

GP Czech 2019. Sprawdź gdzie śledzić poczynania polskich żużlowców. Transmisja TV, stream online, na żywo

Sobotnie Grand Prix Czech obejrzymy w telewizji Canal+. W Internecie rywalizację żużlowców będzie można śledzić na stronie canalplussport.pl, w aplikacji Canal+Sport Online oraz na platformie NC+GO. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:30.