Jadą towarzyskie derby. Stalowcy bez Iversena i Zagara

Za to gorzowskim kibicom zaprezentuje się Brytyjczyk Craig Cook. W poprzednim sezonie był żelazną rezerwą żółto-niebieskich, teraz dostał większą szansę, trenował na naszym stadionie, dziś pojedzie w sparingu z Falubazem Zielona Góra. Początek ścigania o godz. 17.30.
Gorzów.sport.pl i dziennikarze "Gazety" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Będziemy więc mieli w składzie jednego z dwóch Asów z Belle Vue, którzy w Polsce startują dla Gorzowa. Kolegą klubowym Cooka na Wyspach jest Matej Zagar. Słoweniec opuści dzisiejsze jazdy z Falubazem, tak samo jak Niels Kristian Iversen. Właśnie miejsce "Puka" zajmie 28-letni Brytyjczyk, pojedzie w duecie z naszymi młodzieżowcami. Po stronie gospodarzy zobaczymy wszystkich najlepszych krajowych zawodników, a także Linusa Sundstroma. Po bardzo dobrym występie przeciwko GKM Grudziądz na prowadzącego parę zasłużył Tomasz Gapiński.

Zielonogórzanie przyjeżdżają w najsilniejszym zestawieniu, tylko bez zawieszonego do sierpnia Patryka Dudka.

Bilety w formie programu kosztują 15 zł, posiadacze karnetów nie płacą. Zamknięta będzie wysoka trybuna. Początek zawodów o godz. 17.30.

SKŁADY:

FALUBAZ: 1. Jarosław Hampel, 2. Aleksandr Łoktajew, 3. Grzegorz Walasek, 4. Andreas Jonsson, 5. Piotr Protasiewicz, 6. Krystian Pieszczek, 7. Alex Zgardziński, 8. Krzysztof Jabłoński.

MONEYMAKESMONEY.PL STAL: 9. Krzysztof Kasprzak, 10. Linus Sundstrom, 11. Tomasz Gapiński, 12. Piotr Świderski, 13. Craig Cook, 14. Adrian Cyfer, 15. Bartosz Zmarzlik.