Sport.pl

Prezentacja Włókniarza jednak w marcu. Muzyczną gwiazdą Enej

Nie 28 lutego, a w niedzielę 9 marca odbędzie się prezentacja drużyny Włókniarza. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Enej.
Na Enej wskazali uczestnicy internetowej sondy. Wybierali spośród trzech propozycji. Enej dostał 44,5 proc. głosów, Kamil Bednarek 28, a Piersi 27,5. - W ubiegłym roku to klub wybrał gwiazdę, a teraz decyzja należała do kibiców. Głosy oddało 1800 osób - informuje prezes Włókniarza Paweł Mizgalski.

Początkowo prezentacja miała się odbyć w lutym, ale klub znalazł pasujący wszystkim termin w marcu. - Nie chodziło tylko o zawodników, ale także dostępność hali i gwiazdy wybranej przez kibiców - dodaje Mizgalski. - Z dyrektor Małgorzatą Rydz udało się tak wszystko poukładać, że w hali sportowej Częstochowa będziemy mieć dla siebie niedzielę 9 marca. Istnieje taka możliwość, że dzień później cała drużyna wybierze się na zgrupowanie do słoweńskiego Krsko. To jednak zależy m.in. od pogody.

Na prezentacji mają być obecni wszyscy zawodnicy. Niewykluczone, że z kibicami spotka się również nowy trener. To Piotr Żyto, z którym ponoć Włókniarz negocjuje. - O trenerze nic nie powiem, a jeśli chodzi o zawodników, to wszystkim ten termin pasuje. Także Michaelowi Jepsenowi Jensenowi i Peterowi Kildemandowi, którzy 28 lutego rozpoczynają krótkie zgrupowanie we Francji. Rozmawialiśmy na ten temat z menedżerem Andre Sacherem. Pytał o możliwość przesunięcia naszej prezentacji i na pewno z naszej decyzji jest zadowolony - dodaje Mizgalski.

Więcej o: