Żużel

 • Kacper Gomólski zdradził, że otrzymał propozycję ustawienia meczu! "Szanujmy się"
 • Prezes wsiadł do polewaczki i zaczął wymachiwać środkowym palcem. Skandal w Rawiczu

  Prezes wsiadł do polewaczki i zaczął wymachiwać środkowym palcem. Skandal w Rawiczu

  Niedzielne zwycięstwo Kolejarza Rawicz z Kolejarzem Opole 55:35 zeszło na dalszy plan, po skandalicznym zachowaniu prezesa klubu żużlowego z Rawicza, Sławomira Knopa, który najpierw wsiadł do polewaczki, a następnie zaczął wymachiwać środkowym palcem przed kibicami gości zasiadającymi na trybunach stadionu, o czym poinformował "Przegląd Sportowy".

 • SGP: Janowski tym razem drugi w Pradze. Ale umocnił się na pozycji lidera

  SGP: Janowski tym razem drugi w Pradze. Ale umocnił się na pozycji lidera

  W piątek było zwycięstwo, w niedzielę drugie miejsce! Maciej Janowski znów błysnął w Grand Prix Czech i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej. W niedzielę w Pradze zwyciężył Rosjanin Artiom Łaguta. Bartosz Zmarzlik zajął piąte, a Krzysztof Kasprzak trzynaste miejsce.

 • Deszcz sparaliżował sobotnie GP Czech! Jest oficjalna decyzja ws. zawodów

  Deszcz sparaliżował sobotnie GP Czech! Jest oficjalna decyzja ws. zawodów

  Deszcz sparaliżował drugie żużlowe Grand Prix Czech, które odbywało się w sobotę w Pradze. Po 11. biegu sędziowie ze względu na bardzo intensywne opady i spowodowany tym zły stan toru zdecydowali się przerwać zawody. Zadecydowano, że zostaną one rozegrane w niedzielę o godzinie 13:00.

 • Maciej Janowski najlepszy w Grand Prix Czech! Został liderem cyklu

  Maciej Janowski najlepszy w Grand Prix Czech! Został liderem cyklu

  Maciej Janowski okazał się najlepszy w Grand Prix Czech na torze Marketa w Pradze! Polak przez całe zawody jeździł znakomicie i w finale w wielkim stylu pokonał Emila Sajfutdinowa i Taia Woffindena! Polski żużlowiec został pierwszym liderem tegorocznego cyklu!

 • Bartosz Zmarzlik ma szansę na wyrównanie niewiarygodnego rekordu sprzed 51 lat
 • Bartosz Zmarzlik - nowy ambasador marki Aztorin

  Bartosz Zmarzlik - nowy ambasador marki Aztorin

  Emocje, pasja i dynamika - z tym kojarzony jest żużel, dyscyplina, za którą stoi rzesza wiernych kibiców w Polsce. Marka Aztorin jest oficjalnym partnerem zegarkowym żużlowej Speedway Ekstraligi, a także przez lata wspierała cykl FIM Speedway Grand Prix wyłaniający Indywidualnego Mistrza Świata. Dlatego wybór nowego ambasadora marki wydaje się oczywisty - został nim Bartosz Zmarzlik.

 • Nicki Pedersen pędził autem 205 km/h. Policja reaguje, a on się jeszcze tym chwali
 • Czugunow został zaatakowany we Wrocławiu. "Powiedział, że nas to on będzie ku*wa rozpi****lał"

  Czugunow został zaatakowany we Wrocławiu. "Powiedział, że nas to on będzie ku*wa rozpi****lał"

  Żużlowiec Betard Sparty Wrocław Gleb Czugunow opublikował na swoim Instagramie film, w którym opowiedział o tym, że został napadnięty przez chuliganów mieniących się kibicami Śląska Wrocław. "Jakiś wielki pan złapał mnie za gardło, podniósł mnie, wziął nóż i powiedział, że wszedłem na terytorium Śląska i że nas żużlowców to on będzie ku*wa rozpi****lał - relacjonował Rosjanin.

 • "Cała Polska obejrzała żałosny spektakl. Śmierć nie zrobiła żadnego wrażenia. Okropne reakcje"

  "Cała Polska obejrzała żałosny spektakl. Śmierć nie zrobiła żadnego wrażenia. Okropne reakcje"

  13 maja 2012 roku zmarł Lee Richardson. Żużlowiec z Anglii miał wypadek w meczu Betardu Sparty z Marmą Rzeszów, ale informacja o jego śmierci pojawiła się, gdy trwał już mecz Stali Gorzów z Falubazem Zielona Góra. I doszło do skandalu: mimo że zawodnicy Falubazu nie chcieli jechać, spotkanie długo pozostawało nieprzerwane. - Śmierć nie zrobiła na niektórych żadnego wrażenia - mówi dla WP Sportowe Fakty Krzysztof Cegielski, który relacjonował te wydarzenia na antenie TVP Sport, na której po nadejściu informacji o śmierci Richardsona nie było słychać komentatorów.