Szokujące wyznanie norweskiej gwiazdy. "Jestem nękany w drużynie". Ujawnił powód

Vetle Sjaastad Christiansen jest obecnie jednym z najlepszych biathlonistów na świecie. Okazuje się, że zawodnik musi mierzyć się z szyderczymi komentarzami kolegów z reprezentacji Norwegii. Wszystko za sprawą materiałów reklamowych z jego udziałem.

Norwegowie są jedną z najmocniejszych nacji, jeżeli chodzi o rywalizację w Pucharze Świata w biathlonie. Idealnym potwierdzeniem jest aktualna klasyfikacja rywalizacji mężczyzn, którą otwierają trzej reprezentanci tego kraju. Trzecią lokatę zajmuje Vetle Sjaastad Christiansen. Jeden z najlepszych norweskich zawodników zdecydował się ostatnio na dość niespodziewane wyznanie.

Zobacz wideo Za kulisami skoczni w Oberstdorfie. Raj dla freaków. Trafiliśmy do skokowego raju

Biathlon. Vetle Sjaastad Christiansen jest nękany z powodu... reklamy sauny. "Blokuję wszystkie emocje"

"Jestem naprawdę nękany przez innych w drużynie" - wypalił w rozmowie ze szwedzkim Expressen. Reakcje kolegów z reprezentacji są spowodowane współpracą reklamową zawodnika z firmą Radiant Health, która produkuje przenośne sauny na podczerwień. Christiansen od dłuższego czasu promuje ten produkt na Instagramie. Post promocyjny, na którym odsłania on swoją sylwetkę, okazał się powodem do kpin pozostałych reprezentantów Norwegii.

Okazuje się, że sam Christiansen nie jest zadowolony z tego, jak został ukazany na materiałach promocyjnych i mówi, że są "najgorsze". "Zasadniczo połykam całe poczucie własnej wartości, blokuję wszystkie emocje. Potem zaraz o tym zapominam i zachowuję się tak, jakby to się nie wydarzyło" - stwierdził, nawiązując do komentarzy kolegów z drużyny. Dodał przy okazji, że poniekąd rozumie ich reakcje.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Biathlonista powiedział również, że korzystanie z takiej sauny jest dla niego dobrym elementem regeneracji. "To dla mnie bardzo dobra regeneracja, zarówno psychiczna, jak i fizyczna. Siedzenie w 100-stopniowej saunie po treningu jest naprawdę przyjemne" - powiedział.

Tak wyglądały indywidualne wyniki konkursu PŚ w Zakopanem. Kubacki na podiumTak wyglądały indywidualne wyniki konkursu PŚ w Zakopanem. Kubacki na podium

Więcej o: