Weronika Nowakowska w ciąży. Czeka ją przerwa

Biathlonistka Weronika Nowakowska, wicemistrzyni świata i Europy, ogłosiła, że jest w ciąży. Zawodniczkę czeka przerwa w startach.

29-latka, która w piątek na mistrzostwach świata w Oslo zajęła czwarte miejsce w sztafecie 4x7,5 km, o tym, że spodziewa się dziecka poinformowała w nocy z piątku na sobotę na swoim Facebooku.

- W moim życiu szczęścia chodzą parami. Ubiegły sezon - dwa medale mistrzostw świata, w tym - podwójne szczęście, które noszę pod sercem! Chciałabym przekazać co czuję ale nie potrafię ubrać tego w słowa -wzruszenie, miłość, radosne oczekiwanie. Obiecałam dziewczynom, że do MŚ wspólnie dociągniemy i udało się zakończyć szczęśliwie historię!

Nowakowska we wrześniu podjęła decyzję, że po zakończeniu sezonu 2015/16 zrobi sobie przerwę. Do tej pory nie podawała przyczyny, a spekulowało się, że chodzi o odzyskanie motywacji.

- Dziękuję za wsparcie moim lekarzom, ekipie, bliskim i przyjaciołom. Dziękuję dziewczynom za wspólnie napisany kawałek sportowej i nie tylko sportowej historii!

Więcej o: