Alpejskie M¦. Gdzie i o której ogl±dać Marynę G±sienicę-Daniel? Transmisja TV

Maryna G±sienica-Daniel walczy o awans do kolejnego etapu Mistrzostw ¦wiata w Narciarstwie Alpejskim 2021. Polka zajęła 4. miejsce w eliminacjach do slalomu giganta równoległego.

Ł±cznie w eliminacjach do rundy finałowej M¦ w narciarstwie alpejskim udział wzięły 52 zawodniczki. Awans do kolejnego etapu zapewniło sobie 16 uczestniczek. Pierwsze starty rozpoczęły się we wtorek o godz. 9:00. Mimo przejazdu w parach najważniejszy był czas, dlatego nawet zawodniczka, która przegrała w swoim duecie, miała szansę na awans. 

Zobacz wideo Maryna G±sienica-Daniel jedyna taka alpejka w Polsce. "Panie prezesie, nie jeżdżę, by się bawić"

Maryna G±sienica-Daniel w kolejnym etapie M¦. Ruszaj± kwalifikacje do slalomu giganta

Maryna G±sienica-Daniel uzyskała czwarty czas podczas eliminacji ze strat± 0,31 sekundy do liderki - Wendy Holdener. Polka ¶cigała się z Francuzk±, Coralie Frasse Sombet, która była wolniejsza od 26-latki o zaledwie pięć setnych sekundy. W pierwszych przejazdach nie zabrakło także niespodzianek. W¶ród zawodniczek, które odpadły z rywalizacji s± faworytki Petra Vlhova oraz Lara Gut-Behrami. 

Maryna G±sienica-DanielAlpejskie M¦. ¦wietne kwalifikacje Maryny G±sienicy-Daniel! Klęska faworytek

Eliminacje slalomu giganta równoległego pań:

  1. Wendy Holdener - 32.69
  2. Meta Hrovat - 32.78
  3. Tina Robni - 32.95
  4. Maryna G±sienica-Daniel - 33.00

W kolejnym etapie mistrzostw ¶wiata w narciarstwie alpejskim Maryna G±sienica-Daniel zmierzy się z Estelle Alphand ze Szwecji.

Mistrzostwa ¦wiata w Narciarstwie Alpejskim 2021. Gdzie i o której ogl±dać kwalifikacje? Transmisja TV, stream

1/8 finału, w którym wyst±pi Maryna G±sienica-Daniel rozpocznie się o godz. 14:00. Transmisję na żywo rywalizacji 26-letniej Polski będzie można obejrzeć na antenie Eurosport 1 oraz w Eurosport Playerze. Pocz±tek transmisji już o godz. 13:45. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.