Perfekcyjny przejazd Maryny G±sienicy-Daniel! "Nic nie daje większej rado¶ci" [WIDEO]

- Nic nie daje większej rado¶ci, niż zielone ¶wiatło. No, chyba że najlepszy czas w drugim przejeĽdzie - napisała Maryna G±sienica-Daniel, która ma za sob± kolejny bardzo dobry występ w slalomie gigancie w zawodach Pucharu ¦wiata.

Forma Maryny G±sienicy-Daniel to jedno z największych pozytywnych zaskoczeń w tym sezonie Pucharu ¦wiata. Polka radzi sobie szczególnie dobrze w slalomie gigancie. Najlepszy wynik w tym sezonie zaliczyła w Kranjskiej Gorze (11. miejsce), wywalczyła też pierwsze punkty dla Polski w supergigancie na zawodach w St. Anton – tam Maryna zajęła 27. miejsce.

Zobacz wideo Andrzej Bachleda-Curu¶ w "Wilkowicz Sam na Sam": Liczę, że po tej olimpiadzie co¶ się wydarzy, jakie¶ hasło od ministerstwa sportu, zmiany w zwi±zku narciarskim

G±sienica-Daniel ze znakomitym występem w Kranplatz. Reprezentantka Polski z najlepszym czasem drugiego przejazdu

Po pierwszym przejeĽdzie G±sienica-Daniel nie mogła być z siebie zadowolona, bo zanotowała dopiero 24. czas. W drugim Maryna w pełni się zrehabilitowała i zaliczyła najlepszy przejazd w całej stawce i skończyła na 11. miejscu z czasem 2:13:31.

Gdyby G±sienica-Daniel spisała się lepiej w pierwszym przejeĽdzie, mogłaby osi±gn±ć najlepszy wynik w karierze. W klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata G±sienica-Daniel zajmuje 31. pozycję, za¶ w klasyfikacji slalomu giganta awansowała na 13. lokatę.

Alpejka skomentowała swój występ w mediach społeczno¶ciowych. – Nic nie daje większej rado¶ci, niż zielone ¶wiatło. No, chyba że najlepszy czas w drugim przejeĽdzie – napisała G±sienica-Daniel. O kolejne punkty w supergigancie Maryna powalczy 31 stycznia w Garmisch-Partenkirchen.

Więcej o: