Maryna G±sienica-Daniel zachwyca! Drugi najlepszy wynik w karierze

Kolejny ¶wietny występ Maryny G±sienicy-Daniel! Polka zajęła dziesi±te miejsce w slalomie gigancie podczas zawodów Pucharu ¦wiata w Kranjskiej Gorze. To drugi najlepszy wynik w karierze 26-latki z Zakopanego!

Po pierwszym przejeĽdzie zawodów slalomu giganta w Kranjskiej Gorze Maryna G±sienica-Daniel zajmowała znakomite jedenaste miejsce. Polka traciła 1,82 sekundy do Włoszki Marty Bassino, która prowadziła po uzyskaniu czasu 1:04:15. 

Zobacz wideo Niemcy prawie 20 lat czekaj± na wygran± w TCS. "Trudny okres przed Horngacherem"

Po pierwszym przejeĽdzie Maryna G±sienica-Daniel była jedenasta, w drugim jeszcze się poprawiła!

Gdy G±sienica-Daniel skończyła drugi przejazd była na drugim miejscu - przegrała tylko ze Szwajcark± Lar± Gut-Behrami o 0,64 sekundy. Wówczas wiadomo było, że w najgorszym scenariuszu będzie dwunasta. 

26 listopada 2020. Maryna G±sienica-Daniel w slalomie równoległym Pucharu ¦wiata w Lech (Austria)Kolejny historyczny wynik Maryny G±sienicy-Daniel! Pierwsze punkty dla Polski

Polka znów w najlepszej "dziesi±tce"! Fenomenalny wynik w Kranjskiej Gorze!

Ostatecznie za Polkę spadły jeszcze zawodniczki, które były przed ni± po pierwszym przejeĽdzie - Mina Fuerst Holtmann i Nina O'Brien. To oznaczało, że Polka zajęła dziesi±te miejsce, czyli osi±gnęła swój drugi najlepszy wynik w karierze po dziewi±tej pozycji w Lech z pocz±tku tego sezonu! Najlepsza w zawodach w Kranjskiej Gorze okazała się Marta Bassino, która wyprzedziła Tessę Worley i Michelle Gisin. 

Fatalny upadek Lucasa BraathenaPrzerażaj±cy wypadek na trasie alpejskiego P¦. 20-latek musiał przej¶ć operację [WIDEO]

"Im wokół trudniej, tym jest silniejsza. Po koszmarnej kontuzji, pokonaniu lockdownu przy wsparciu 'trenera znik±d', Maryna G±sienica-Daniel notuje najlepsze wyniki w karierze. Teraz potrzebny jest spokój. - Nie róbmy jednak z Maryny Igi ¦wi±tek - słyszymy o najlepszej polskiej alpejce" - pisał o G±sienicy-Daniel dziennikarz Sport.pl, Kacper Sosnowski.

Maryna G±sienica-Daniel znów wygrywa w Hippach! Fenomenalna jazda PolkiMaryna G±sienica-Daniel znów wygrywa w Hippach! Fenomenalna jazda Polki