Sport.pl

PŚ w narciarstwie alpejskim. Poważny upadek Jacqueline Wiles

Bardzo źle dla Jacqueline Wiles zakończył się sobotni zjazd w Garmisch-Partenkirchen. Amerykanka wypadła z trasy, a jej kontuzja okazała się na tyle poważna, że zawodniczkę zabrać musiał helikopter.

Wiele wskazuje na to, że tydzień przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, Wiles wypadła z walki o medale. Amerykanka zaliczyła bardzo groźny upadek podczas sobotniego zjazdu w Garmisch-Partenkirchen.

Uraz, jakiego doznała zawodniczka, okazał się na tyle poważny, że do szpitala zabrać ją musiał helikopter. Pierwsze informacje mówią o tym, iż Wiles doznała poważnej kontuzji nogi.

Upadek koleżanki z reprezentacji bardzo mocno przeżyła Lindsey Vonn. Amerykanka obserwowała przejazd i upadek Wiles z dołu, już jako liderka przejazdu. Przerażona Vonn skryła twarz w dłoniach, nie mogąc patrzeć na cierpienie koleżanki.

Zjazd w Garmisch-Partenkirchen wygrała Vonn, drugie miejsce zajęła Sofia Goggia, a trzecie Cornelia Huetter.

Więcej o:
Komentarze (7)
PŚ w narciarstwie alpejskim. Poważny upadek Jacqueline Wiles
Zaloguj się
 • donbalon

  Oceniono 11 razy 1

  ROBERT LAWENDOWSKI na pewno zjechałby z pierwszym czasem i to na jednej narcie. Tajemnica jego wszechstronności i wszechobecności tkwi w batonikach energetycznych, fit, raw produkowanych przez ANNĘ LAWENDOWSKĄ, jego żonę.

 • Odfrankuj Kredyt

  0

  Ona sie wywróciła bo pękła jej kość lewej nogi. Kontuzja spowodowała upadek a nie odwrotnie.

 • stanislaw.sk

  0

  Mrs. Vonn, I wish You a gold - You should get a second, additional gold medal: for beauty.

 • minkat

  0

  Vonn pamieta pewnie swoj wlasny straszny wypadek i jak sie czlowiek przy czyms takim czuje.

 • d33mariusz

  Oceniono 2 razy 0

  Anna Lewandowska nawet mimo takiego upadku i tak zwyciężyłaby w tych zawodach. Dzieje się tak dzięki fenomenalnej diecie oraz batonikom by Ann.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX