Justyna Kowalczyk-Tekieli wrzuciła do sieci zdjęcie. I ruszyła lawina gratulacji

Justyna Kowalczyk opublikowała wymowne zdjęcie na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że była mistrzyni olimpijska spodziewa się dziecka.

Justyna Kowalczyk-Tekieli zakończyła karierę zawodową, ale nie skończyła ze sportem. Była mistrzyni olimpijska na swoich mediach społecznościowych często chwali się górskimi wycieczkami razem ze swoim mężem, Kacprem Tekielim.

Zobacz wideo Justyna Kowalczyk w "Wilkowicz Sam na Sam": Wciąż nie zasypiam bez leków nasennych. Ale teraz przyszedł czas, żeby już chociaż nie było widać tego umartwienia

Justyna Kowalczyk ujawniła tajemnicę. Fani zachwyceni

W środę zamieściła kolejną fotografię, ale tym razem była ona wyjątkowa. Wygląda na to, że Justynie Kowalczyk-Tekieli długo udało się ukrywać przed fanami fakt, że jest w ciąży. Na zdjęciu wyraźnie widać ciążowy brzuszek, co sugerowałoby, że polska sportsmenka spodziewa się dziecka już od kilku tygodni.

 

Fani byli zaskoczeni, ale cieszyli się szczęściem pary. "Obserwuję stale, a widzę dopiero teraz, jest Pani Niesamowita! Gratulacje!" – napisała jedna z fanek. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo innych komentarzy z gratulacjami dla Justyny Kowalczyk i jej męża. Para, która pobrała się we wrześniu zeszłego roku, na razie nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka.

Aktualnie Justyna Kowalczyk jest dyrektorem sportowym Polskiego Związku Biathlonu. Wcześniej, od marca 2018 roku do marca 2021 była asystentką trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich, Aleksandra Wierietielnego. Przedtem odnosiła szereg sukcesów jako biegaczka narciarska. Do najważniejszych należą dwa złote medale igrzysk olimpijskich, cztery triumfy w Pucharze Świata i dwa zwycięstwa na mistrzostwach świata.  

Więcej o: