Niedzielny rozkład dnia. Kowalczyk, kobiecy biathlon, Real Madryt

W niedzielę najciekawiej będzie przed 13. O 10.50 warto śledzić występ Justyny Kowalczyk, a o 12 bieg masowy kobiet podczas MŚ w biathlonie. Wieczorem na deser czeka nas Real Madryt. Ze wszystkich wydarzeń Sport.pl przeprowadzi relacje na żywo. Będzie można je śledzić również na telefonach na m.sport.pl i aplikacji Sport.pl Live na Androida.

10:00 MŚ alpejskie. Slalom specjalny mężczyzn

Austriak Marcel Hirscher prowadzi po pierwszym przejeździe w slalomie specjalnym na MŚ w austriackim Schladming. Lider klasyfikacji PŚ w slalomie i główny faworyt zawodów prowadzi przed Niemcem Felixem Neureutherem i Austriakiem Mario Mattem. Relacja Na Żywo z drugiego przejazdu o godzinie 13:30

10:50 Bieg kobiet techniką dowolną na 10 km w Davos

Justyna Kowalczyk zdeklasowała rywalki w biegu sprinterskim techniką klasyczną w szwajcarskim Davos. Wygrała eliminacje, ćwierćfinał i półfinał, a w finale wyprzedziła drugą Marit Bjoergen aż o 2,8 sekundy. W niedzielę czas na bieg techniką dowolną na 10 km. Zawodniczki będą startować co 30 sekund. Justyna Kowalczyk jako ostatnia o 11.22.

12:00 MŚ w biathlonie. Bieg ze startu wspólnego kobiet

Mimo słabego startu sztafety kobiet i fatalnego sztafety mężczyzn to były udane dla Polski mistrzostwa. Wszystko za sprawą srebrnego medalu Krystyny Pałki w biegu na dochodzenie. W niedzielę o 12 na 12,5 km wyruszy trzydzieści najlepszych kobiet MŚ. Oprócz Pałki Polskę reprezentować będą Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz i Weronika Nowakowska-Ziemniak.

17:00 Loty narciarskie. Konkurs drużynowy w Oberstdorfie

W Oberstdorfie reprezentacja Polski występuje w rezerwowym składzie. Nasi najlepsi skoczkowie trenują w Szczyrku. Pod ich nieobecność w sobotnim konkursie jedynym punktującym był Krzysztof Biegun, który zajął 30. miejsce. W konkursie drużynowym nie można się więc spodziewać cudów.

21:00 Real Madryt - Rayo Vallecano

Na zakończenie dnia kolejny mecz ligi hiszpańskiej. "Królewscy" na dogonienie FC Barcelony już szans raczej nie mają, ale cały czas muszą też walczyć o drugie miejsce. Do rywali zza miedzy, Atletico Madryt, tracą cztery punkty.

Więcej o: