Oto różnica wieku między Małyszem a jego żoną. "Zawsze były zgrzyty"

Adam Małysz i Izabela Małysz są ze sobą blisko 27 lat. Ich relacja zaczęła się jeszcze w czasach szkolnych. Były skoczek szybko zdał sobie sprawę, że to ta jedyna i zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu związku, postanowił się jej oświadczyć. Nie każdy jednak o tym wie, że jego żona jest od niego młodsza. Jaka jest między nimi różnica wieku?

Adam Małysz to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich w historii. Czterokrotnie sięgał po Kryształową Kulę. Tyle samo razy zdobywał złoty medal mistrzostw świata. W dorobku brakuje mu jedynie triumfu na igrzyskach olimpijskich. W 2011 roku zakończył karierę, a po kilku latach przerwy został pracownikiem Polskie Związku Narciarskiego, by w 2022 roku objąć funkcję prezesa. Od lat największym wsparciem Małysza jest jego żona Izabela, która jednak pozostaje w cieniu męża.

Zobacz wideo Nowy rekord świata w długości skoku! Kobayashi przeszedł do historii

Parą zostali w 1996 roku i zaledwie kilka miesięcy później Małysz poprosił ją o rękę. Zakochani uczęszczali do tej samej szkoły podstawowej i mieszkali obok siebie. Małysz ujął swoją ukochaną poczuciem humoru. Izabela nigdy nie ukrywała, że w ich związku pojawiają się gorsze momenty. Sporo razem przeszli, ale pokonali każdą przeszkodę.

- Oboje jesteśmy uparci, lubimy postawić na swoim, więc zawsze były zgrzyty. Kiedyś on wyciągał rękę na zgodę, teraz częściej ja to robię. Zrozumieliśmy, że życie jest krótkie i nie można tracić czasu na głupoty - mówiła swego czasu Izabela na łamach "Faktu".

 

Oto różnica wieku między Małyszem a jego żoną

Pobrali się 16 czerwca 1997 roku w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. I wtedy też doczekali się pierwszego i jedynego dziecka - córki Karoliny. W zeszłym roku Małysz wyjaśnił, dlaczego jego rodzina nigdy się nie powiększyła. - Jeśli jest się człowiekiem, którego wiecznie nie ma w domu, to ciężko jest myśleć o większej rodzinie - pisał na Instagramie.

Różnica wieku między Małyszem a Izabelą wynosi zaledwie rok. Były skoczek urodził się 4 grudnia 1977 roku i w tym roku będzie obchodzić 47. urodziny, a jego żona przyszła na świat 3 grudnia 1978 roku i za kilka miesięcy będzie świętować 46. lat.

Czy różnica wieku przeszkadza w związku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.