Mistrz świata już się nie kryje. Rozkochał w sobie miliarderkę

Emil Iversen to znakomity norweski biegacz narciarski. Na swoim koncie ma srebrny medal olimpijski oraz cztery tytuły mistrza świata. Przez dłuższy czas nie potrafił ustatkować się w życiu prywatnym. W przeszłości spotykał się z wieloma kobietami. Teraz wydaje się, że jego sytuacja uległa zmianie. Od ponad dwóch lat jego serce zostało zajęte przez najbogatszą kobietą w Skandynawii. Jest od niego młodsza o pięć lat.

Emil Iversen to jeden z najlepszych norweskich sportowców. 32-latek to czterokrotny mistrz świata w narciarstwie biegowym oraz srebrny medalista olimpijski. Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej sportowiec pojawił się w marcu 2009 roku w Harstad, gdzie w zawodach FIS Race na dystansie 10 kilometrów stylem klasycznym zajął 95. miejsce. W kolejnych latach jego kariera nabrała rozpędu, lecz na pierwszy seniorski medal musiał czekać aż do 2019 roku, kiedy wspólnie z Johannesem Hosflotem Klaebo zwyciężył w sprincie techniką klasyczną podczas mistrzostw świata w Seefeld. 

Zobacz wideo Reprezentant Polski siedział i słuchał Lewandowskiego. "Był absolutnie zażenowany"

Norweg jest nazywany przez media "łamaczem serc" i "przystojniakiem". Takie połączenie określeń sprawiło, że w przeszłości spotykał się z wieloma kobietami, nie potrafiąc ustatkować swojego życia. Wydawało się, że związek z Norweżką Heidi Weng będzie miłością na całe życie, ale rzeczywistość okazała się inna. Ich relacja nie przetrwała próby czasu i para musiała się rozejść.

Serce czterokrotnego mistrza świata jest zajęte przez miliarderkę. Dzieli ich pięć lat

Od ponad dwóch lat Iversen jest znowu zajęty. Jego serce zostało zdobyte przez dziedziczkę Kiwi, największej sieci sklepów spożywczych w Norwegii, Bettinę Burud. 27-latka jest córką byłego dyrektora generalnego i właściciela tej sieci. W 2011 roku ojciec kobiety zmarł w wypadku utonięcia - mając zaledwie 48 lat. Magazyn "Dagens Naeringsliv" uznał ją w 2019 roku za najmłodszą miliarderkę w Norwegii.

Początkowo para ukrywała swój związek, ale nie trwało to zbyt długo. W lipcu tego roku Iversen zamieścił na Instagramie romantyczne zdjęcie z ukochaną, potwierdzając związek. "Wspaniałe lato" - napisał. Pod postem posypały się gratulacje oraz miłe komentarze od fanów. "Taka ładna para. Dobrze widzieć Emila tak szczęśliwego", "Gratulacje", "Jak miło" - pisali fani.

 

W jednym z wywiadów Norweg zdradził, że jest bardzo szczęśliwy z Bettiną - Świetnie się dogadujemy. Jesteśmy w związku od dwóch i pół roku - ujawnił Iversen, potwierdzając związek, cytowany przez portal kurir.rs. Niedawno media ujawniły, że para kupiła dom i zamieszkała razem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.