Rosyjski zawodnik odciął sobie opuszki palców. Siekierą. Kibice "wiedzą" dlaczego

Rosyjski łyżwiarz szybki Artem Arefjew doznał niecodziennej kontuzji. 21-latek odciął sobie opuszki palców podczas...rąbania drewna. Internauci spekulują, że być może zrobił to celowo, aby...nie pójść do wojska.

W Rosji trwa mobilizacja wojskowa w związku z zarządzeniem prezydenta Władimira Putina oraz trwającą wojną w Ukrainie. Wezwania otrzymało tysiące młodych mężczyzn, także sportowców. W tym samym czasie rosyjski panczenista Artem Arefjew ogłosił, że...odciął sobie opuszki palców podczas rąbania drewna. Internauci spiskują, że mogło to mieć związek z niechęcią służby.

Zobacz wideo Hit! Wojciech Szczęsny żartuje z Garetha Bale'a: Nie chcę psuć sobie relacji

Niecodzienna kontuzja Artema Arefjewa. Zabrakło mu drewna. Stracił palce

Arefjew w lutym zadebiutował na igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Obecnie przygotowuje się do startu kolejnego sezonu zimowego. Rosyjskie media donoszą, że olimpijczyk nabawił się dość niecodziennego urazu. Mianowicie stracił opuszki palców u dłoni.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Portal sports.ru zacytował 21-letniego łyżwiarza. Jak się okazuje, powodem kontuzji miał być...brak drewna w saunie. "Odciąłem dwa opuszki palców lewej ręki siekierą podczas rąbania drewna. Chciałem po prostu zalać saunę drewnem, ponieważ tak bardzo brakuje mi ciepła".

Według dziennikarzy kontuzja nie przeszkodzi Arefjewowi w starcie podczas pierwszych zawodów sezonu. Tę zaplanowano na połowę października.

DLOKRMałysz zaskakuje pomysłami zmian w skokach. "Oni jeszcze sprawią sensację"

Teorie spiskowe dotyczące urazu panczenisty. Internauci nie wierzą w przypadek

Pod informacją odnośnie niecodziennej sytuacji z udziałem 21-latka znalazło się sporo komentarzy, które podważają wiarygodność kontuzji. Zdaniem wielu internautów Arafjew celowo odciął sobie opuszki, aby nie móc stawić się na komisji poborowej do wojska. 

Thurnbichler o dyskwalifikacji Kamila StochaDyskwalifikacja Stocha. Thurnbichler reaguje. Jednoznaczne słowa

"Może konkurować, ale nie da się zmobilizować? Sprytnie", "Radykalnie. A Ty co robisz, aby uniknąć podróży służbowej", "Nikt nie chce iść na front", "Miły wojskowy, znajdzie się dla Ciebie specjalność, w której nie potrzebujesz opuszków palców" - między innymi takie komentarze czytamy pod wpisem na portalu. "Przypadek?" - zastanawia się ktoś inny. Jak widać Arafjew wzbudził zwolenników teorii spiskowych swoją niecodzienną dolegliwością.

Więcej o: