Hasło PKOl promujące start na igrzyskach wywołało burzę. "Trzeba było od razu dać ***** ***"

Hasło PKOl prezentujące zawodników, którzy reprezentować będą Polskę na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, wywołało burzę w mediach społecznościowych.

W poniedziałek na stronie Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na Twitterze pojawił się komunikat: Zarząd PKOl zatwierdził skład Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022. Reprezentacja Polski liczy 57 zawodników oraz 71 osób współpracujących. Reprezentację stanowi 30 zawodniczek i 27 zawodników - można było przeczytać.

Zobacz wideo W co gra Kulesza. Czekając na nowego selekcjonera

William Flaherty. Źródło: https://www.instagram.com/p/BlDpY44HA58/?utm_medium=share_sheetLekarze dawali mu 10 procent szans na przeżycie, a mimo to zadebiutuje na igrzyskach

"Czy prawa strona zbojkotowała już polską kadrę olimpijską"

W tym wpisie nie było nic dziwnego. Kontrowersje wzbudziła jednak grafika do artykułu. Można było na niej zobaczyć polskich sportowców z podpisem: "Silni Razem".

Takie hasło wzbudziło oburzenie wśród internautów. Takie samo hasło w kampanii wyborczej poprzedzającej wybory parlamentarne w 2019 roku miała Koalicja Obywatelska.

"Jeśli ktoś jeszcze nie wie... "Silni razem" to hasło reprezentacji olimpijskiej w Pekinie. Trzeba było od razu dać ***** ***, a nie bawić się w półśrodki" - napisał dziennikarz Marcin Dobski.

"- Kamil Bortniczuk, skąd wziąłeś hasło "Silni Razem"? - Łukasz Mejza usłyszał w Pegasusie i spodobało się" - napisał polityk Krzysztof Król.

Czy prawa strona zbojkotowała już polską kadrę olimpijską? Czy TVP Info szczuje już na olimpijczyków? - napisał użytkownik MRebeliant.

Co ciekawe, pod wspomnianym wpisem PKOL-u nie można dodawać komentarzy.

Andrzej StękałaAsystent Michala Doleżala nie pozostawia złudzeń. "Byliśmy realistami"

Zimowe igrzyska olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami. Odbędą się one w Pekinie od 4 do 20 lutego.

Więcej o: