Maryna G±sienica-Daniel z punktami w P¦. Drugi najlepszy wynik w tej konkurencji w karierze

Szwajcarka Lara Gut-Behrami wygrała w supergigancie podczas zawodów Pucharu ¦wiata w St. Moritz. Maryna G±sienica-Daniel zajęła 29. miejsce.

Maryna G±sienica-Daniel startowała z numerem 50., ale zaczęła nie najlepiej. Dopiero w drugiej czę¶ci trasy się rozpędziła i bardzo płynnie przejechała. Ostatecznie wygrała Lara Gut-Behrami z czasem 1:19.82. Polka do zwyciężczyni straciła 3,49 sekundy. Tym samym G±sienica-Daniel zajęła 29. miejsce.

Zobacz wideo Polska siła tenisa. Hubert Hurkacz i Iga ¦wi±tek robi± furorę, a ile zarabiaj±?

ZniczNie żyje Jan JóĽwik. 18-krotny rekordzista Polski. Miał 69 lat

Dla Polki był to dopiero trzeci start w tym sezonie. W Soelden wypadła z trasy, ale w Lech/Zeurs była 11. w slalomie równoległym. W klasyfikacji generalnej zajmuje 57. miejsce i ma 26 punktów.

Podczas sobotnich zawodów drugie miejsce zajęła Gut-Behrami, która do liderki straciła 0,18 sekundy. Mikaeli Shiffrin była trzecia i straciła 0,78 sekundy. Na czwartej pozycmi uplasowała się Norweżka Ragnhild Mowinckel. Pi±ta była Ariane Rädler.

Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów. Szykuje się wielki powrót do Realu Madryt?Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów. Szykuje się wielki powrót do Realu Madryt?

Z 465 punktami Mikaeli Shiffrin pozostała liderk± klasyfikacji generalnej. Druga jest Sofia Goggia. Włoszka ma 395 punktów, a trzecie miejsce zajmuje Petra Vlhova (340 pkt). Kolejne zawody już w niedzielę.

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można ogl±dać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystaj± już nasi rywale. Naszym go¶ciem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

 
Więcej o: