Nie żyje jeden z największych talentów łyżwiarstwa. Tragiczny wypadek w 23. urodziny

Nie żyje Rusłan Zacharow, 23-letni rosyjski łyżwiarz szybki. Rosjanin zmarł w szpitalu po tym, gdy został potrącony przez ciężarówkę w swoje 23. urodziny.

Jak informują rosyjskie media, Rusłan Zacharow został potrącony w niedzielę rano, w dniu swoich 23. urodzin, przez ciężarówkę. Doznał ciężkiego urazu głowy i znalazł się w szpitalu, na oddziale intensywnej terapii, gdzie zmarł w poniedziałek, nie odzyskując przytomności, co potwierdził Rosyjski Związek Łyżwiarski.

Zobacz wideo Rewolucja w skokach narciarskich. Znikają z anten TVP

Nie żyje Rusłan Zacharow. Miał 23 lata

- W wyniku tragicznego wypadku zmarł medalista Mistrzostw Świata Juniorów, zwycięzca Pucharu Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim, wielokrotny zwycięzca Mistrzostw Rosji Rusłan Zacharow - poinformował związek. - Rosyjski Związek Łyżwiarski składa głębokie kondolencje rondzie, przyjaciołom i krewnym Rusłana - dodano w oświadczeniu.

Bjoergen stosowała niedozwolony środek. Ujawniła wszystko po latachBjoergen stosowała niedozwolony środek. Ujawniła wszystko po latach

Jak przekazała policja, do zdarzenia doszło w niedzielę rano, kilka minut po godzinie 6:00 czasu lokalnego w Chabarowsku. - Kierowca, jadąc Toyotą Dyna, zderzył się z pieszym, który poruszał się w tym samym kierunku na jezdni - podano w oświadczeniu policji.

Rusłan Zacharow został medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w 2017 roku, gdy zdobył brąz na 500 metrów podczas mistrzostw w Helsinkach. Został uznany za jeden z największych talentów rosyjskiego łyżwiarstwa szybkiego.

Biceps BjoergenObrzydliwe ataki na Bjoergen. "Nie powinnaś pokazywać ciała, to nienormalne"

Więcej o: