Tego nie można przegapić! Gdzie i o której oglądać decydujące skoki Polaków? [TRANSMISJA TV]

W środę czekają nas olbrzymie emocje w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni. Kamil Stoch może po raz trzeci w karierze wygrać cały turniej. Gdzie i o której obejrzeć transmisję TV i w internecie (stream online) z konkursu w Bischofshofen?

Sytuacja dla polskich skoczków przed ostatnim konkursem jest bardzo dobra. Kamil Stoch i Dawid Kubacki mają największe szanse na zwycięstwo w 69. Turnieju Czterech Skoczni. Ten pierwszy (dwukrotny zwycięzca imprezy z 2017 oraz 2018 roku) prowadzi w klasyfikacji generalnej z przewagą 15,2 punktu przewagi nad Dawidem Kubackim, 20,6 nad Norwegiem Halvorem Egnerem Granerudem i 24,7 nad Niemcem Karlem Geigerem. - Mam nadzieję, że ja wygram, choć będzie to Kamil Stoch - odpowiada Granerud na pytanie, kto wygra turniej. 

Zobacz wideo "Zamieszanie przed TCS mogło mieć pozytywny wpływ na polskich skoczków"

Dramat Anże Laniska w kwalifikacjach w Bischofshofen. Dramat Anże Laniska w kwalifikacjach w Bischofshofen. "Wszystko się zawaliło"

Rywalem Kamila Stocha w pierwszej serii w ostatniej parze będzie Kanadyjczyk Matthew Soukup. Klemens Murańka zmierzy się z Japończykiem Yukiya Sato, Aleksander Zniszczoł ze Słoweńcem Domenem Prevcem, Piotr Żyła z Austriakiem Thomas Lackner, a Andrzej Stękała z Karlem Geigerem. Dojdzie również do wewnętrznej walki Polaków, bo Dawid Kubacki będzie rywalizował z Maciejem Kotem. 

Gdzie obejrzeć konkurs w Bischofshofen w telewizji i internecie (stream)?

Środowy konkurs w Bischofshofen rozpocznie się o godz. 16.45, a o godz. 15.30 poprzedzi go seria próbna. Transmisję telewizyjną z zawodów przeprowadzi pierwszy program Telewizji Polskiej, TVP Sport, a także Eurosport. W internecie natomiast konkurs oglądać można będzie za pośrednictwem strony internetowej tvpsport.pl oraz aplikacji mobilnych TVP Sport i Eurosport Player.

Dawid Kubacki i Kamil Stoch w InnsbruckuStoch zdradził, w co gra z Kubackim. "Rżniemy w to praktycznie przez parę godzin"

Transmisja:

  • 15.25: Eurosport 1, Eurosport Player
  • 15.45: TVP Sport, TVPSPORT.PL oraz aplikacja mobilna TVP Sport
  • 16.30: TVP1
Więcej o: