Przeskoczył skocznię i fatalnie upadł. Trener aż złapał się za głowę. Koniec sezonu [WIDEO]

Franz-Josef Rehrl, austriacki zawodnik kombinacji norweskiej, doznał ciężkiej kontuzji po upadku na normalnej skoczni w Ramsau. 27-latek nie wystartuje już w tym sezonie.

97,5 metra - skok na taką odległość oddał w piątek austriacki zawodnik kombinacji norweskiej, Franz-Josef Rehrl. Bardzo dobrego skoku na normalnej skoczni w Ramsau 27-latek nie będzie jednak wspominał dobrze. Wszystko przez to, że przy lądowaniu upadł i doznał ciężkiej kontuzji kolana.

Zobacz wideo "Stoch przegrał z własnymi oczekiwaniami, Stękała może dać nam dużo radości"

Horngacher się nie mylił. Stoch odleciał w Engelbergu. Horngacher się nie mylił. Stoch odleciał w Engelbergu. "Najlepszy skok tej zimy"

Ciężka kontuzja austriackiego kombinatora norweskiego

Chociaż Rehrl nie ustał skoku, upadł i poważnie uszkodził kolano, to próbował opuścić skocznię o własnych siłach. Austriak przez kontuzję prawej nogi nie był jednak w stanie wstać po upadku. Tuż po nieudanym lądowaniu wszystkiego, co najgorsze zdawał się spodziewać trener Rehrla, który złapał się za głowę.

Żyła o 0,6 punktu od wygrania kwalifikacji! Świetne skoki Polaków. Wszyscy z awansemŻyła o 0,6 punktu od wygrania kwalifikacji! Świetne skoki Polaków. Wszyscy z awansem

Czarny scenariusz potwierdził się kilka godzin po zdarzeniu. Austriacy potwierdzili, że Rehrl zerwał więzadła i nie wystąpi już w tym sezonie.

 

27-letni Rehrl jest jednym z najlepszych, austriackich kombinatorów norweskich. Zawodnik jest trzykrotnym medalistą mistrzostw świata z zeszłego roku.

Więcej o: