"Wsadź ten gruby tyłek do namiotu" - Lindsey Vonn odpowiedziała na obrzydliwe komentarze

Lindsey Vonn odniosła się do obraźliwych komentarzy pod jej adresem w mediach społecznościowych. Amerykańska narciarka alpejska była krytykowana za publikowanie zdjęć w kostiumie kąpielowym. - Jestem normalną osobą, czasami na tyłku widać mi celulit, a góra kostiumu nie jest wypełniona tak, jak trzeba. Jestem w stu procentach naturalna. Sto procent Lindsey - napisała.

"Wsadź ten gruby tyłek do namiotu", "Mam 60 lat, urodziłam dwójkę dzieci i wyglądam lepiej niż ona", "Myśli, że jest o wiele gorętsza niż jest w rzeczywistości" - takie komentarze w ostatnim czasie pojawiały się pod zdjęciami Lindsey Vonn w kostiumie kąpielowym na jej profilach w mediach społeczności. Teraz Amerykanka postanowiła odpowiedzieć hejterom. 

Zobacz wideo Świetna interwencja Bartłomieja Drągowskiego. "Ucisza krytyków" [ELEVEN SPORTS]

Vonn odpowiada hejterom. "Jestem naturalna. To sto procent Lindsey"

- Publikowałam ostatnio dużo swoich zdjęć w kostiumie kąpielowym, co jest bardziej przerażające, niż się wydaje. Nawet jako zawodniczce zdarzało mi się czytać komentarze i artykuły o swoim ciele, które, przyznaję, potrafiły zaboleć. Jestem normalną osobą, czasami się garbię, na tyłku widać mi cellulit, a góra kostiumu nie jest wypełniona tak, jak trzeba. Jednak zawsze pamiętam, ile dało mi to ciało w czasie, gdy osiągałam sukcesy w moim życiu i jestem dumna z tego, jak silna jestem. Nie mam rozmiaru zero i zupełnie mi to nie przeszkadza - zapewniła Vonn w swoim poście. 

- Mogę obiecać, że nigdy nie skorzystam z Photoshopa ani żadnej operacji plastycznej. Bez botoksu, wypełnień czy małych zabiegów. Jestem w stu pro centach naturalna. Sto procent Lindsey - dodała była narciarka alpejska. - Więc do kogokolwiek, kto czuje się niepewnie czy źle z powodu swojego wyglądu: musicie być silni, trzymać się zdrowo i kochać siebie bez względu na to, co mówią hejterzy - zakończyła. 

Lindsey Vonn jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek w historii narciarstwa alpejskiego. Wywalczyła m.in. cztery Kryształowe Kule za zwycięstwa w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, dwa złote medale mistrzostw świata i tytuł mistrzyni olimpijskiej w Vancouver. Rok temu zakończyła karierę po mistrzostwach świata w Are, gdzie w ostatnim starcie wywalczyła brązowy medal. 

Przeczytaj także: