Raw Air. Zaskakujące zdjęcie Waltera Hofera. Dyrektor PŚ pozował bez koszuli

Z okazji turnieju Raw Air norweska artystka Nina Djaerff przeprowadziła sesję ze skoczkami narciarskimi biorącymi udział w cyklu. W rolę modela wcielił się również 63-letni dyrektor Pucharu Świata - Walter Hofer. Zdjęcie dyrektora PŚ zelektryzowało cały świat skoków narciarskich.

Walter Hofer to najważniejsza osobistość skoków narciarskich. 63-letni działacz od 1992 roku pełni funkcję dyrektora Pucharu Świata w skokach narciarskich. Austriak jest postacią mocno kontrowersyjną, bo to na jego barki spada odpowiedzialność za zmieniające się warunki atmosferyczne lub inne dziwne decyzje podejmowane przez jury. 

Nina Djaerff pokazała 63-latka od zupełnie innej strony. Walter Hofer pozował bez koszuli oraz w indiańskim pióropuszu, a zdjęciem pochwaliła się sama fotografka. Trzeba przyznać, że budowa 63-letniego działacza może budzić podziw, a po Austriaku widać, że jest częstym gościem hotelowych siłowni.

 Austriacki działacz znany jest z pracy nad własnym ciałem. Złośliwi zarzucają mu także stosowanie zabiegów plastycznych, które mają eliminować zmarszczki na jego twarzy. 

Walter Hofer jest doktorem Uniwersytetu Salzburskiego, a swoje tytuły zdobywał studiując nauki sportowe. Karierę w sporcie rozpoczął od posady fizjoterapeuty w reprezentacjach Austrii oraz Niemiec.