Maciej Kot w P&G Family Home

Skoczek narciarski, Maciej Kot po zdobyciu brązowego medalu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018, znalazł chwilę na odwiedziny w P&G Family Home!

Tegoroczna odsłona kampanii „Dziękuję Ci, Mamo” porusza temat uprzedzeń. Temat ten jest niezwykle istotny zwłaszcza w sporcie, gdzie utarte stereotypy i wynikające z nich ograniczenia stanowią jedną z ważnych barier w drodze do zawodowej kariery.

P&GMaciej KotP&GMaciej Kot Mike Stobe / Getty Images for P&G

Orientacja seksualna, kultura, rasa czy brak możliwości finansowych to tylko kilka przykładów uprzedzeń, z którymi mogą zmagać się młodzi sportowcy. Dla większości z nich, jest jednak jedna osoba, która potrafi przezwyciężyć wszelkie trudności i sprawić, że podczas każdego kolejnego treningu, młodzi adepci dają z siebie jeszcze więcej – mama.

Maciej Kot z mamą MałgorzatąMaciej Kot z mamą Małgorzatą P&g

Wideo „Miłość ponad uprzedzenia” jest opowieścią o sportowcach, reprezentujących różne dyscypliny, którzy musieli zmierzyć się z różnymi uprzedzeniami. Pokonali je dzięki mamon, ich wsparciu i miłości. Wideo pokazuje w jaki sposób mógłby wyglądać świat, gdyby wszyscy widzieli to, co widzą mamy, a czego nie potrafią dostrzec inni.

 
Więcej o: