Sport.pl

Pjongczang 2018. Weronika Nowakowska odpowiada krytykom: W du... byliście i gó... widzieliście

- W du... byliście i gó... widzieliście - powiedziała biatlonistka Weronika Nowakowska, odpowiadając na zarzuty internautów, że na igrzyska pojechała na wycieczkę.

Nowakowska zaczęła IO od 34. miejsca w sprincie i 30. w biegu pościgowym. To wyniki znacznie poniżej oczekiwań - zawodniczki i kibiców. W trzecim starcie do ostatniego strzelania miała szanse na miejsce w dziesiątce w biegu indywidualnym na 15 km. Spudłowała jednak dwukrotnie i była 21., nie zakwalifikowała się do sobotniego biegu ze startu wspólnego.

Na zawodniczkę spadła duża fala krytyki. Nowakowska wreszcie nie wytrzymała, krytykom odpowiedziała za pośrednictwem serwisu społecznościowego Instagram. A konkretniej w jego relacji, tzw. Instastory, gdzie filmiki znikają po 24 godzinach.

- Wszystkim tym, którzy twierdzą, że przyjechaliśmy na wycieczkę tutaj, to wam powiem, że w du...byliście i gó... widzieliście, sorry - powiedziała Nowakowska.

- Brzydko powiedziałam dzisiaj na Instastory, bo dosyć mam tej politycznej poprawności, kiedy niektórzy plują na nas aż do przesady. Spodziewałam się tak naprawdę kolejnej fali hejtu, a tu brawa, oklaski, gratulacje. I jeszcze chciałam wam powiedzieć kochani, bo jesteście kochani, że trawię, już prawie przetrawiłam, mam się dobrze, przygotowuję się do sztafety i jeszcze walczymy, jeszcze Polska nie zginęła - dodała Nowakowska w kolejnej relacji.

Więcej o:
Komentarze (244)
Pjongczang 2018. Weronika Nowakowska odpowiada krytykom: W du... byliście i gó... widzieliście
Zaloguj się
 • tadjan

  Oceniono 32 razy 22

  a zobaczycie ile będzie laureatów nagrody Nobla, po reformach edukacyjnych zalewskiej, gowina i watykańskich złodziei........ nie nadążymy zliczać. hahahahah

 • aa1000

  Oceniono 14 razy 10

  1.Panie i panowie sportowcy.
  Po jakie licho czytacie, sami się produkujecie w tych przeróżnych tzw. mediach społecznościowych?
  2. Szanowni hejterzy.
  Wypominajcie kasę jaką biorą, marnotrawią [uchwalając np. głupie ustawy] wasi wybrańcy
  do sejmu, senatu czy zgromadzenie przewielebnych.
  Sportowa kasa to jest ułamek procenta budżetu.

 • tadjan

  Oceniono 6 razy 4

  hejterzy, zamknijcie swe mordy zdradziekie.... i nie gadać mi tu, że się po chamsku odzywam.

 • Liliana Selwaniuk

  Oceniono 3 razy 3

  Oto klasa polskiej gwiazdy biathlonu!! Pani Weroniko, proszę uczyć się kultury i samokrytyki od Wielkiego Mistrza -Kamila Stocha !!!!!!
  To,że nie ma Pani formy ( i nie miała jej przed IO) ,to nie wina Kibiców!
  Może Kibice byli w d....e ,ale też widzą Pani wyniki( a raczej ich brak) w kolejnych konkurencjach!
  Zarówno Pani ,jak i J.Kowalczyk ,pojechałyście bez formy i niestety ......raczej jej nie znajdziecie.
  Oczywiście nie popieram wulgaryzmów ze strony Kibiców,a Pani tym bardziej !

 • alexcomp

  Oceniono 11 razy 3

  No cóż tak się panienka popisała, że naprawdę powinna być przyjęta i u premiera i u prezydenta i witana z kwiatami na lotnisku, toż należy się cieszyć, że mamy taką sportsmenkę. Weroniko dupa jest z ciebie i z twoich wyników sportowych dumna.

 • aposzlawon

  Oceniono 29 razy 3

  No...Kultura Wysoka!Ale wypowiedz usprawiedliwiona....Bronią Ją przecież Wyniki!
  Z narciarskim pozdrowieniem Werka:Do Dupy!

 • e-kosma

  Oceniono 2 razy 2

  Ale o co chodzi? Że jest krytyka czy że są wyniki? Wstydem jest, że mamy tylko jeden medal. Czesi, Holendrzy mają więcej medali a statystycznie nie powinni. Mniejsze kraje, Holendrzy bez gór. A u nas co? Kamil Stoch i koniec. Na więcej szans nie ma. A jak słyszę 19 miejsce, 27 miejsce itp to faktycznie do zastanowienia po co ci sportowcy tam pojechali. Wina w tym, że inni są lepsi zamiast się wziąć za robotę. Żenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX