Pjongczang 2018. Afera w USA. Prezenter nazwał 17-letnią snowboardzistkę "gorącą dupeczką"

Amerykańska snowboardzistka Chloe Kim jest jedną z gwiazd zimowych igrzysk w Pjongczang. Kim w pięknym stylu wywalczyła złoto w konkurencji halfpipe'u. Radiowy prezenter Patrick Connor skupił się jednak nie na sportowych talentach zawodniczki. "Gorąca z niej dupeczka" - powiedział podczas swojego programu. W USA zawrzało.

Connor jest gospodarzem programu „Dialed-In with Dallas Braden” w rozgłośni Barstool Radio’s SiriusXM. Po tym, jak Kim zdobyła złoto stając się najmłodszą mistrzynią olimpijską w historii snowboardu, Connor rozmawiał o niej z drugim gospodarzem programu, Dallasem Bradenem, byłym baseballistą Oakland Athletics oraz komikiem Brodym Stevensem. 

Connor najpierw mówił o tym, że imię i nazwisko Kim idealnie nawiązuje do gwiazd reality show, sióstr Kim i Chloe Kardashian, a potem dodał, że nie może się doczekać 23 kwietnia, kiedy Chloe Kim skończy 18 lat.

- Wiecie, jak to mawiał Wooderson, „to właśnie kocham w dziewczynach z liceum” - stwierdził, nawiązując do filmu „Uczniowska balanga” z Woodym Harrelsonem.

- To jest świetne! Jestem z tobą, P-Con - odpowiedział Stevens.

- To ona jest świetna! Gdyby miała ukończone 18 lat, nie zawahałbyś się nazwać ją małą, gorącą dupeczką. Bo tak naprawdę nią jest. Jest super, jestem jej wielkim fanem! - dodał Connor.

- Czy właśnie zażyłeś viagrę - skwitował ze śmiechem Stevens.

W Stanach zawrzało. „Co za palant! Connor jest strasznym człowiekiem! Natychmiast zwolnijcie tego gościa!” - pojawiły się komentarze na Twitterze.

Connor przeprosił za swoje zachowanie:

- W nieporadnej próbie rozbawienia słuchaczy kompletnie się nie popisałem. Moje uwagi o Chloe Kim były bardziej niż niestosowne. Były prostackie, słabe i obrzydliwe. Chloe, przepraszam. Wspaniale reprezentujesz nasz kraj. Przepraszam swoich kolegów i słuchaczy za to, że byłem kompletnym idiotą - napisał dziennikarz na Twitterze.

Connor stracił jeden ze swych programów: poranny show „The Shower Hour with Patrick Connor” w rozgłośni KNBR. Zachował jednak pracę w Barstool Radio’s SiriusXM.

Apoloniusz Tajner w "Wilkowicz Sam na Sam": Stefan Horngacher jest najlepiej opłacanym pracownikiem w historii Polskiego Związku Narciarskiego. Ale warto było