Pjongczang 2018. Piotr Żyła zrobił furorę nowym zdjęciem na Facebooku. Wymowne zdjęcie Kota

Piotr Żyła zaskoczył kibiców nowym, zabawnym zdjęciem z wioski olimpijskiej. W zdecydowanie gorszym humorze był Maciej Kot, który podzielił się z fanami cytatem z biografii wojowniczki UFC.

Nastroje naszych skoczków nie są najlepsze po pechowym konkursie indywidualnym na skoczni normalnej. U biało-czerwonych pojawił się spory zawodów i lekkie poczucie niesprawiedliwości.  

Nastroje stara się jednak poprawić Piotr Żyła, który nie znalazł się w kadrze na pierwszy konkurs, ale humor go nie opuszcza. Polski skoczek opublikował kolejne zdjęcie, które zrobiło prawdziwą furorę w polskim Internecie. 

Polak pojawił się w miasteczku olimpijskim i w jego głowie zrodził się pomysł na śmieszne zdjęcie. Tym razem 30-latek dostał "kopa na szczęście" od maskotki igrzysk. 

Jedna z fanek zauważyła, że takiego kopa powinni dostać organizatorzy sobotniego konkursu, a jej post zgromadził ponad 400 polubień. 

Wśród zawodników biorących udział w zawodach nastroje były zdecydowanie gorsze. Przykładowo Maciej Kot opublikował na swoim Instastories zdjęcie z biografii Rondy Rousey, które dokładnie oddaje odczucia naszych skoczków.