Igrzyska Olimpijskie 2018. Zamieszki przed ceremonią otwarcia, spłonęły flagi Korei Północnej!

Transparenty z napisami: "Księżycowy reżim prowadzi Koreę do zniszczenia" i "Panie Donaldzie Trump, prosimy o bombardowanie Korei Północnej" nieśli w Pjongczangu protestujący przeciwko reżimowi Kim Dzong Una.

Przed stadionem, na którym w piątek odbywa się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich, doszło do starcia policji z grupą około 800 osób protestujących przeciwko reżimowi Kim Dzong Una. W trakcie protestu doszło do palenia flag Korei Północnej oraz podobizn jej przywódcy.

Protestujący nieśli transparenty z napisami: "Księżycowy reżim prowadzi Koreę do zniszczenia" i "Panie Donaldzie Trump, prosimy o bombardowanie Korei Północnej". Brytyjski dziennik "Daily Star" informuje, że przeciwnicy reżimu Una skrytykowali też południowokoreańskiego prezydenta, Moon Jae-ina, który według nich wykorzystuje imprezę do ponownego nawiązania kontaktu z Koreą Północną.

Apoloniusz Tajner w "Wilkowicz Sam na Sam": Stefan Horngacher jest najlepiej opłacanym pracownikiem w historii Polskiego Związku Narciarskiego. Ale warto było

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.