Sport.pl

PŚ w Willingen. Kamil Stoch stracił szansę na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej

Kamil Stoch mógł zostać liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, ale po słabszym skoku w drugiej serii zajął dopiero czwarte miejsce. Do prowadzącego Richarda Freitaga traci w tej chwili 34 pkt.

Niemiec zajął w Willingen drugie miejsce za Danielem Andre Tande i ma łącznie 817 pkt. Stoch jest drugi z 783 pkt na koncie. Trzecie miejsce zajmuje Andreas Wellinger (710 pkt), a czwarte Tande (665 pkt). Piąty Stefan Kraft ma zaledwie 444 pkt.

W czołowej "10" znajduje się jeszcze jeden Polak. Dawid Kubacki jest 10. z 379 pkt. Na dalszych pozycjach znajdują się Stefan Hula jest 13. (298 pkt), Piotr Żyła 17. (250 pkt), Maciej Kot 21. (184 pkt), Jakub Wolny 37. (39 pkt), a Tomasz Pilch 62. (1 pkt).

Niedzielny konkurs o 10.20. Relacja na żywo w Sport.pl - to jest twój live!

Zwycięstwo Tande, Kubacki trzeci, Stoch czwarty >>

Komentarze (18)
PŚ w Willingen. Kamil Stoch stracił szansę na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej
Zaloguj się
 • boromir195419

  Oceniono 2 razy 0

  Bredzisz Redaktorze , Jak to stracił szansę ? To jest sport a jutro też skaczą więc jeszcze wszystko jest możliwe .

 • lech 3011

  Oceniono 1 raz -1

  „Stoch stracił szansę na objęcie prowadzenie w klasyfikacji generalnej”, natomiast pan redaktor zyskał szansę na objęcie prowadzenie w klasyfikacji na cenne dziennikarstwo.

 • spectator_zm

  Oceniono 2 razy -2

  Te wpadki Stocha muszą zastanawiać. Oczywiście wszyscy w telewizji robią dobre miny do złej gry i pieprzą w kółko, że nie ma się czym martwić, ale od Turnieju 4 Skoczni Stoch już nie jest tak doskonały. Koszmarna wpadka w Zakopanem, kolejna wtopa dzisiaj...
  Ciekawe co będą bredzić, gdy jeszcze jedna przytrafi się za tydzień?...

 • Tomasz Werner

  Oceniono 2 razy -2

  Na mniejszej skoczni , glowni faworyci do zlota, to Kubacki, Hula,Freitag,Wellinger,Tande,Kraft,Stoch. W takiej kolejnosci. Na duzej, Freitag,Tande,Forfang,Stoch,Kraft,Wellinger,Johansson w takiej kolejnosci

 • janadamf

  Oceniono 4 razy -2

  Szkoda tylko, ze poza Wolnym zaden z Polakow w drugiej serii nie umial oddac przynajmniej takiego samego skoku jak w pierwszej. Strasznie ambitne samce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX