Kamil Stoch skomentował zwycięstwo w Innsbrucku. "Bardzo się denerwowałem"

Kamil Stoch wygrał trzeci konkurs 66. Turnieju Czterech Skoczni i 64,5 punktu przewagi nad drugim Andreasem Wellingerem. Tuż po konkursie Stoch skomentował swoje zwycięstwo. Skoczek przyznał, że konkurs wiązał się z dużym stresem.

Kamil Stoch wygrał już trzeci konkurs w 66. Turnieju Czterech Skoczni. Drugie miejsce zajął Daniel Andre Tande. Trzeci był Andreas Wellinger. W pierwszej serii upadek zaliczył Richard Freitag, który stracił szansę na wygraną w klasyfikacji generalnej. Niemiec po upadku był mocno poobijany i zrezygnował z drugiego skoku. 

 - Bardzo się denerwowałem się tymi zawodami. Ja jestem dosyć specyficznym, wrażliwym człowiekiem. Skupiałem się na pracy, którą miałem do wykonania. To mi się udało - mówił w rozmowie z Eurosportem.

- Cieszę się, że skoku. Jestem zadowolony właściwie z trzech skoków. Ważne, że znalazłem sposób na skupienie się na sobie. Dziękuje sztabowi za utrzymanie nas na dobrym poziomie - dodał w rozmowie z TVP. 

Już w piątek zostaną rozegrane kwalifikacje do ostatniego konkursu 66. Turnieju Czterech Skoczni. Relacja na żywo w Sport.pl - To jest Twój Live od godziny 14. 

Czołowa trójka 66. TCS:

1. Kamil Stoch Polska 833,2 pkt
2. Andreas Wellinger 768,7 pkt
3. Junshiro Kobayashi 765,7 pkt