Pierwsza edycja SNOW EXPO 2016 na Narodowym za nami!

W dniach 22-23 października 2016 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyła się pierwsza, międzynarodowa edycja SNOW EXPO - wydarzenia nie tylko dla narciarzy.

Podczas pierwszej, międzynarodowej edycji SNOW EXPO wystawcy prezentowali ponad 80 marek producentów sprzętu zimowego,mody oraz oferty wyjazdów turystycznych. Zgodnie z zapowiedziami już 22-go października, w sobotę na SNOW EXPO 2016 padał śnieg, który dał sygnał do rozpoczynającego się sezonu zimowego 2016/17.

 

W tych dniach na Narodowym spotkało się pięć i pół tysiąca osób. Począwszy od branżowych ekspertów, poprzez ich gości, najlepszych polskich sportowców zimowych oraz całych Rodzin z dziećmi wszystkich połączyło zamiłowanie do turystyki i sportów zimowych. Odwiedzający poznali najnowsze kolekcje wyposażenia oraz ofertę zimowych destynacji europejskich. Począwszy od Polski, poprzez Słowację, Austrię, Włochy, nawet Hiszpanię.

Nie zabrakło wielu atrakcji, takich jak strefa dzieci Akademii Kusznierewicza, ścianek wspinaczkowych, pokazów GOPR, niesamowitych konkursów góralskich, a nawet symulatora narciarskiego! Na tym ostatnim rozegrano SNOW EXPO SKI CUP, w którym zwyciężył Piotr Zelt wygrywając tydzień pobytu ze ski passem we włoskim Maso Corto.

Dzięki austriackiemu regionowi TYROL odbyła się również polska premiera i wielokrotna prezentacja filmu "Streif - One Hell of a Ride". Nie zabrakło także wykładów prowadzonych przez profesjonalistów, ale dla amatorów. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją. Odbyły się spotkania ze sportowcami.

Snow ExpoSnow Expo materiały prasowe materiały prasowe

Andrzej Bargiel, Maciek Bydliński, Mateusz Habrat, Mateusz Kusznierewicz, Andrzej Osuchowski, Paweł Palichleb, Karolina Riemen - Żerebecka, Marcin Szafrański spotkali się ze swoimi fanami, a dyskusjom nie było końca.

Snow ExpoSnow Expo materiały prasowe materiały prasowe

Spotkania poprowadzili Dominik Szczepański, Michał Szypliński i Dariusz Urbanowicz. Swoje prelekcje i pokazy przedstawili eksperci z "najwyższej półki". Tomasz Kurdziel (Snow&More NTN), Michał Małecki (Ski Fanatic), Krzysztof Ślęzak (Dalbello), Maksymilian Śpiewak (Sidas), Marcin Szafrański (Super Feet). Pokaz ręcznego tuningu krawędzi nart zjazdowych i desek snowboardowych poprowadził Jacek Antonik.

Zobacz wideo

Wybrano "Złotego Chłopca"! Oto talenty na miarę Messiego czy Aguero

Więcej o:
Copyright © Agora SA