Soczi 2014 i nie tylko. Rozkład dnia Sport.pl. Znów biegnie Kowalczyk, a w LM hit: Arsenal - Bayern

Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec powalczą w środę w Soczi w sprincie drużynowym kobiet techniką klasyczną. Szansę na wywalczenie medali będą mieli też polscy biathloniści, narciarze, panczenistka i snowboardzistki. Wieczorem mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów: AC Milan - Atletico Madryt i Arsenal - Bayern. Relacje Z czuba i na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!

Od godz. 6 relacja Z czuba i na żywo z igrzysk, a w niej m.in.:

Snowboard. O godz. 6.15 rozpocznie się slalom gigant równoległy kobiet, a w eliminacjach zobaczymy dwie Polki Aleksandrę Król i Karolinę Sztokfisz. Jeśli przebrną przez kwalifikacje, to o godz. 10 wystąpią w 1/8 finału. Na 10.42 zaplanowano ćwierćfinały tej konkurencji, na 11.15 półfinały, a o medalach zadecyduje finał o 11.32. O medale w tej samej konkurencji powalczą w środę również mężczyźni - eliminacje zaplanowano na 6.42.

Narciarstwo alpejskie. O godz. 8 na trasę pierwszego przejazdu slalomu giganta wyruszą mężczyźni. Drugi przejazd zaplanowano na godz. 11.30.

Hokej. Zmagania hokeistów wkraczają w kolejną fazę. Pierwszy ćwierćfinał rozpocznie się o godz. 9 i zmierzą się z nim Szwedzi ze Słoweńcami. Kolejne ćwierćfinały rozpoczną się o godz. 13.30 (Finlandia - Rosja) i 18 (Kanada - Łotwa i USA - Czechy).

Biegi narciarskie. Chyba najwięcej emocji dostarczy nam sprint drużynowy kobiet techniką klasyczną, w którym zobaczymy Justynę Kowalczyk i Sylwię Jaśkowiec. Start pierwszego półfinału o godz. 10.15, po nim drugi półfinał z udziałem Polek. Na godz. 12.45. zaplanowano finał. W sprincie mężczyzn również zobaczymy reprezentantów naszego kraju: Macieja Kreczmera i Macieja Staręgę. Panowie rozpoczną swój półfinał o godz. 11.05, Polacy wystartują w drugim półfinale. Jeśli awansują do finału, to będziemy im kibicować w biegu, który rozpocznie się o godz. 13.15.

Zobacz wideo

Curling. Od godz. 11 półfinały kobiet, a od 16 półfinały mężczyzn.

Łyżwiarstwo szybkie. Te zawody szczególnie powinni obejrzeć mieszkańcy Warszawy, ponieważ wystartuje w nich jedyna reprezentantka stolicy na igrzyskach w Soczi. Katarzyna Woźniak z WTŁ Stegny może sprawić niespodziankę na dystansie 5000 metrów. Start o 14.30.

Biathlon. O 15.30 rozpocznie się kolejna konkurencja z udziałem Polaków - sztafeta mieszana, 2x6 + 2x7,5 km, powalczy w niej czwórka w składzie: Krystyna Pałka, Magdalena Gwizdoń, Łukasz Szczurek i Krzysztof Pływaczyk.

Zobacz wideo

Co jeszcze w sporcie oprócz igrzysk olimpijskich?

Tenis. O godz. 11 Agnieszka Radwańska rozpocznie mecz w drugiej rundzie turnieju WTA w Dubaju z Włoszką Flavią Pennettą.

Liga Mistrzów. W środę odbędą się dwa mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. AC Milan zagra z Atletico Madryt, a Arsenal z Bayernem.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Więcej o: