Soczi 2014. Trzeci dzień Igrzysk. Polaków mało, ale emocji nie zabraknie

Trzeci dzień Igrzysk w Soczi nie będzie tak bogaty w starty Polaków jak weekend, ale emocji nie powinno zabraknąć. Rozpoczyna się między innymi rywalizacja w curlingu, a wśród panczenistów wystartują Artur Waś i Artur Nogal.

Od godz. 6:00 Relacja na żywo Z czuba z igrzysk, a w niej m.in.:

Curling mężczyzn - Rozpoczyna się rywalizacja na torze curlingowym. Już o 6:00 cztery pojedynki w tym Niemcy - Kanada i Szwajcaria - Szwecja. Po 11 rywalizować będą też kobiety.

Narciarstwo alpejskie kobiet - Od 8:00 kobiety będą rywalizować na trasie zjazdu, a w samo południe staną na starcie slalomu. Polskę reprezentować będzie Karolina Chrapek .

Hokej kobiet - Trwa rywalizacja w hokeju kobiet. W poniedziałek zobaczymy zespoły, które z pewnością będą liczyć się w walce o medale. USA zagra ze Szwajcarią, natomiast Finlandia zmierzy się z Kanadą.

 

Short track - Po raz pierwszy zobaczymy też sportowców rywalizujących w short tracku. W eliminacjach na 500 metrów kobiet obejrzymy też Polkę Patrycję Maliszewską .

Łyżwiarstwo szybkie - O 14:00 rywalizację o medale rozpoczną łyżwiarze szybcy na dystansie 500 metrów. Wśród nich będą między innymi Artur Waś i Artur Nogal .

Narciarstwo dowolne - Jedną z bardziej widowiskowych konkurencji dnia będzie jazda po muldach mężczyzn. Kwalifikacje rozpoczną się o 15:00, finał z kolei o 19:00. Polaków zabraknie.

Saneczkarstwo - Od 15.45 rozpoczną się dwa pierwsze ślizgi w rywalizacji pań. Polskę reprezentować będą Ewa Kuls i Natalia Wojtuściszyn .

Biathlon - Od 16.00 mężczyźni będą rywalizować w biegu pościgowym. Jako pierwszy ruszy na trasę Ole Einar Bjoerndalen, który będzie walczył o swój 13. medal olimpijski. Polacy nie zakwalifikowali się, nie kończąc sprintu w pierwszej sześćdziesiątce.

Ceremonia medalowa Stocha - O 17:22 złoty medal za zwycięstwo na normalnej skoczni odbierze Kamil Stoch. Polak zdeklasował rywali w niedzielnym konkursie i późnym popołudniem będziemy mieli okazję posłuchać "Mazurka Dąbrowskiego"

Polska kadra na Soczi 2014 - zobacz, za kogo będziesz trzymać kciuki! Kliknij, aby obejrzeć galerię

Czy Konrad Niedźwiedzki włączy się do walki o medale?
Więcej o: