Loty narciarskie w Kulm, Dakar rusza po przerwie, start ME piłkarzy ręcznych [ROZKŁAD NIEDZIELI]

Czy Noriaki Kasai znów wszystkich zadziwi? Jak wypadną polscy kierowcy, którzy w sobotę odpoczywali po sześciu morderczych etapach Rajdu Dakar. Zapraszamy na sportową niedzielę w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.

14.15 PŚ w lotach narciarskich w Kulm

Druga część weekendowej zabawy w wysokie loty. Czy znów Noriaki Kasai zadziwi wszystkich? W sobotę Japończyk przeszedł do historii jako najstarszy skoczek, który triumfował w zawodach PŚ. Kamil Stoch był szósty.

Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl!

15.05 Premier League. Newcastle - Manchester City

Newcastle powoli podnosi się z dołka, w jakim znalazło się na początku sezonu. Manchester City też opanowuje wahania formy i wciąż ma apetyt, żeby w tym roku wygrać ligę.

To nie będzie byle mecz, tu gra się o europejskie puchary! Relacja na żywo w Sport.pl!

od 16.00 Rajd Dakar. Siódmy etap

Póki co, najlepszym Polakiem na tegorocznym Dakarze jest Rafał Sonik, który w rywalizacji quadów jest drugi w klasyfikacji generalnej po piątkowym etapowym zwycięstwie! Ale poza nim wśród Polaków są też przecież Krzysztof Hołowczyc, Adam Małysz, Martin Kaczmarski, Marek Dąbrowski i Jakub Przygoński! Po sobotniej labie kierowcy wracają na trasę i wjeżdżają do Boliwii. Relacja na żywo w Sport.pl!

19.00 Primera Division. Espanyol - Real Madryt

Królewscy po remisie w sobotnim szlagierze między Barceloną a Atletico liczą na łatwe trzy punkty w stolicy Katalonii. Przed ostatnią kolejką rundy jesiennej Real traci do współliderów sześć punktów (ma ich 44). Espanyol jest dziesiąty i ma połowę punktów mniej.

Czy Real nie przegrał jeszcze tego sezonu? Relacja na żywo w Sport.pl!

ME piłkarzy ręcznych

Niedziela to pierwszy dzień zmagań szczypiornistów na ich najważniejszym tegorocznym turnieju. Na pierwszy mecz reprezentacji Polski poczekamy jednak do poniedziałku, kiedy to biało-czerwoni otworzą dla siebie mistrzostwa Europy spotkaniem z Serbią. Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl od godz. 18.!

Więcej o: