PŚ w biathlonie. Dahlmeier wygrała bieg ze startu wspólnego na 12,5 km. Nowakowska-Ziemniak 24 [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 22 marca 2015
  • KONIEC MECZU

Laura Dahlmeier wygrała bieg ze startu wspólnego na 12,5 km. Soukalowa była druga, a Dorin Habert trzecia. Domraczewa zameldowała się na mecie jako czwarta. Białorusinka zdobyła Kryształową Kulę za sezon 2014/2015.

Nowakowska-Ziemniak miała pecha bo już na początku biegu uczestniczyła w małym karambolu i na metę dobiegła dopiero na 24. pozycji.

• Nowakowska-Ziemniak kończy na 24. miejscu.

• Laura Dahlmeier wygrała bieg ze startu wspólnego na 12,5 km. Soukalowa osłabła na finiszu i jest druga. Trzecia Dorin Habert, a czwarta Domraczewa. Makarainen 13.

• Nowakowska-Ziemniak na czwartym strzelaniu była bezbłędna. Polka jest na 24. pozycji.

• Po czwartym strzelaniu prowadzi Soukalowa.

• Dwa pudła Preuss! Raz spudłowała Domraczea, Dorin Habert również.

• Na czele jest Niemka Preuss. A grupce tuż za nią przewodniczy jej rodaczka Dahlmeier.

• Weronika Nowakowska-Ziemniak na trzeciej strzelnicy znów jedno pudło. Polka jest aktualnie na 27. pozycji.

• Tak to wygląda po trzecim strzelaniu:

• Domraczewa i Makarainen spudłowały po jednym razie.

• Nowakowska-Ziemniak znów raz spudłowała. Polka jest na 26 pozycji, ze stratą 2:23,5 sekundy.

• Większość zawodniczek z czołówki bezbłednie. Po drugim strzelaniu prowadzi Domraczewa o 2,8s przed Dorin Habert.

• Zawodniczki już na drugim strzelaniu.

• Polka dobiegła wreszcie do strzelnicy. Spudłowa raz i jest 28.

• Makarainen, która walczy o końcowy triumf w PŚ spudłowała na pierwszym strzelaniu!

• Niestety ucierpiała także Weronika Nowakowska-Ziemniak. karambol spowodowała Elisa Gaspain.

• Pechowy początek kilku zawodniczek. Wywrotki i złamane kijki...

• Ruszyły!

• PŚ w biathlonie. Domraczewa bliżej Kryształowej Kuli

Białorusinka Daria Domraczewa wygrała bieg na dochodzenie na 10 km biathlonowego Pucharu Świata w Chanty-Mansyjsku i umocniła się przed ostatnimi zawodami sezonu na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Weronika Nowakowska-Ziemniak zajęła w sobotę 28. miejsce. W niedzielę bieg masowy. Relacja na żywo w Sport.pl o godz. 12.

• Ostatni start biatlonowego sezonu. Na zakończenie panie pobiegną 12,5 km jedną ławą. Która zostanie mistrzynią 2014/15? Wszystko wskazuje na to, że zadecyduje właśnie dopiero ten bieg. Emocje będą! Niestety, niezwiązane z Polkami.

• Biathlon. Nowakowska-Ziemniak: Na Syberii ciepło, jak nigdy dotąd

- Mam szansę wejść do czołowej dziesiątki Pucharu Świata i będę się o to starała - mówi Weronika Nowakowska-Ziemniak przed kończącymi sezon zawodami w Chanty-Mansyjsku. Relacja na żywo z piątkowego sprintu od 14 w Sport.pl, transmisje w Eurosporcie i w Polsacie Sport.