Sport.pl

Narciarstwo alpejskie. Grając w golfa, Bode Miller ustrzelił żonę. Ponad 50 szwów [DRASTYCZNE ZDJĘCIE]

Bode Miller nie przestaje zaskakiwać. Tym razem podczas gry w golfa zamiast do dołka skierował piłkę prosto w twarz swojej żony, modelki i siatkarki plażowej Morgan. Lekarze założyli jej ponad pięćdziesiąt szwów. - Ciągle cię kocham - napisała na Twitterze poszkodowana pani Miller.
Miller grał w golfa we wtorek i środę. Po pierwszym dniu napisał: "Było niesamowicie. Wykonałem wiele tragicznych uderzeń, z których moja żona miała ubaw". Po pechowej grze dnia kolejnego na jego Twitterze nie pojawił się żaden wpis. Zdjęcie pokiereszowanej twarzy zamieściła na portalu społecznościowym Morgan.

Barwne małżeństwo

Znajomość narciarza z małżonką jest krótka, ale bardzo barwna. W maju, odwiedzając gabinet swojego agenta Lowella Tauba, zobaczył na ścianie zdjęcie długonogiej blondynki. - Co to za piękność? - spytał. Dziewczyna z plakatu nazywała się Morgan Beck i była młodszą od niego o 10 lat amerykańską siatkarką plażową i modelką. Kilka dni później Miller już rozmawiał z nią przez telefon i umawiał się, że wpadnie na zawody na Florydzie "pooglądać siatkówkę". Podobno od tego czasu nie rozstali się nawet na chwilę. 7 października wzięli ślub. Oczywiście nie był to zwykły amerykański ślub, ale wesele w stylu Bode Millera. Ceremonia odbyła się w jego domu łodzi nad zatoką San Diego. W charakterze świadków wystąpili: urzędnik stanu cywilnego, fotograf i kot. - Bode wychodzi z założenia, że jeśli jakaś decyzja jest słuszna, to nie ma sensu czekać - śmiała się Morgan.

Uśmiech nie znika

Po pechowej środowej grze uśmiech także szybko wrócił na jej twarz. - Dziś czuję się lepiej. Ciągle nie widzę na lewe oko, ale odzyskuję czucie w twarzy - oznajmiła Morgan dwa dni później. - Ciągle cię kocham - rzuciła w stronę męża.

Bode Miller dochodzi do siebie po operacji. Więzadła uszkodził w Soczi, gdzie testował olimpijskie trasy szykowane na igrzyska w 2014 r. Jego trenerzy zapewniają, że mógłby wrócić na trasy już teraz, ale czeka na optymalną formę, pozwalającą walczyć o wygrane w PŚ.

Więcej o:
Komentarze (16)
Narciarstwo alpejskie. Grając w golfa, Bode Miller ustrzelił żonę. Ponad 50 szwów [DRASTYCZNE ZDJĘCIE]
Zaloguj się
 • dry242

  Oceniono 96 razy 84

  Super foty,dzięki.Ja miałem ostatnio wycinany wyrostek,mam filmik,zaraz obrobię i wrzucę na youtube.

 • mrk.79

  Oceniono 96 razy 76

  Fantastyczny artykuł. Naprawdę nie ma nikogo kto moderuje dział sport? Prostactwo.

 • ekaunt

  Oceniono 100 razy 74

  To ma być news sportowy? Schodzicie na psy z całym szacunkiem dla tych stworzeń.

 • mmanko2

  Oceniono 57 razy 45

  główny news? czy to sen?
  myślałem, że niżej upaść się nie da, ale ta redakcja potrafi udowodnić, że granice żenady są dużo dalej niż się wydaje.

 • ax-les-thermes

  Oceniono 26 razy 24

  Prosty wniosek: Bode Miller powinien tylko jezdzic na nartach i nie grac w golfa. Ten news to powinien byc zmieszczony w plotku a nie w dziale sportowym.

 • martm1

  Oceniono 20 razy 8

  myślałem, że wyborcza osiągnęła bezwzględne dno 2 lata temu
  myliłem się...

 • czakabum

  Oceniono 14 razy 6

  To był zamach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX