Program igrzysk olimpijskich w Salt Lake City

Igrzyska będą trwać od 8 lutego do 24 lutego. Najszybciej poznamy medalistki w biegu narciarskim na 15 km. Sportowe zmagania zakończy finałowy mecz hokeja
8 lutego i noc z 8 na 9 lutego

17:00 - 19:30 Skoki narciarskie: K-90 - kwalifikacje konkurs indywidualnego

2:00 - 5:00 Ceremonia otwarcia

9 lutego i noc z 9 na 10 lutego

17:00 - 21:00 Narciarstwo dowolne: Jazda po muldach kobiet: kwalifikacje i finał

17:00 - 18:00 Bieg narciarski kobiet na 15 km stylem dowolnym;

17:30 - 20:15 Kombinacja norweska - konkurs na skoczni K-90

20:30 - 22:00 Bieg narciarski mężczyzn na 30 km stylem dowolnym

20:00 - 23:30 Łyżwiarstwo szybkie mężczyzn bieg na 5000 metrów

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Białoruś - Ukraina

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Słowacja - Niemcy

2:30 - 5:30 Łyżwiarstwo figurowe: Pary sportowe - program krótki

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Austria - Łotwa

5:00 - 7:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Szwajcaria - Francja

10 lutego i noc z 10 na 11 lutego

16:30 - 19:00 Skoki narciarskie: K-90 - konkurs indywidualny (finał)

17:00 - 18:00 Kombinacja norweska - bieg na 15 km

18:00 - 19:30 Narciarstwo alpejskie zjazd mężczyzn

18:00 - 22:30 Snowboard, halfpipe kobiet: kwalifikacje i finał

21:00 - 23:30 Łyżwiarstwo szybkie - bieg na 3000 metrów kobiet

0:00 - 3:00 Saneczkarstwo mężczyzn, jedynki przejazd 1. i 2.

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Austria - Niemcy

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Łotwa - Słowacja

11 lutego i noc z 11 na 12 lutego

17:00 - 20:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Dania - Finlandia, Francja - Niemcy, USA - Szwecja, Kanada - Wielka Brytania.

17:00 - 20:30 Saneczkarstwo, jedynki mężczyzn: przejazd 3. i 4.

18:00 - 19:30 Narciarstwo alpejskie, zjazd kobiet

18:00 - 22:00 Snowboard, halfpipe mężczyzn: kwalifikacje i finał

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie kobiet, eliminacje: Kanada - Kazachstan

19:00 - 21:00 Biatlon bieg na 15 km kobiet

21.30 - 23.30 Biatlon: bieg na 20 km mężczyzn

21:00 - 22:30 Łyżwiarstwo szybkie bieg na 500 metrów mężczyzn

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie kobiet, eliminacje: Szwecja - Rosja

22:00 - 1:00 Curling kobiet, eliminacje: Szwecja - Kanada, Wielka Brytania - Norwegia, Szwajcaria - Dania, Rosja - Niemcy.

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Ukraina - Szwajcaria

1:45 - 5:30 Łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe, program dowolny

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Białoruś - Francja

3:00 - 6:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Norwegia - Szwajcaria, USA - Kanada, Dania - Francja, Finlandia - Niemcy.

12 lutego i noc z 12 na 13 lutego

16:30 - 19:00 Skoki narciarskie, K-120: kwalifikacje

17:00 - 20:00 Curling kobiet, eliminacje: Japonia - USA, Szwajcaria - Rosja, Szwecja - Wielka Brytania, Kanada - Norwegia.

17:00 - 21:00 Narciarstwo dowolne - jazda po muldach mężczyzn: kwalifikacje i finał

17:00 - 18:30 Bieg narciarski kobiet na 10 km stylem klasycznym

20:00 - 21:30 Bieg narciarski mężczyzn na 15 km stylem klasycznym

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie kobiet, eliminacje: USA - Niemcy

21:00 - 22:30 Łyżwiarstwo szybkie bieg na 500 metrów mężczyzn

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie kobiet eliminacje: Finlandia - Chiny

22:00 - 1:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Szwecja - Wielka Brytania, Dania - Szwajcaria, Finlandia - Kanada, Francja - Norwegia

0:00 - 3:00 Saneczkarstwo, jedynki kobiet: przejazd 1. i 2.

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie mężczyzn eliminacje: Słowacja - Austria

1:15 - 5:30 Łyżwiarstwo figurowe, soliści - program krótki

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Niemcy - Łotwa

3:00 - 6:00 Curling kobiet, eliminacje: Dania - Niemcy, Szwecja - USA, Kanada - Rosja, Wielka Brytania - Japonia

13 lutego i noc z 13 na 14 lutego

16:30 - 19:00 Skoki narciarskie - konkurs na skoczni K-120

17:00 - 20:00 Curling, mężczyzn eliminacje: Szwajcaria - Finlandia, Wielka Brytania - Norwegia, Niemcy - USA, Dania - Szwecja

18:00 - 23:30 Narciarstwo alpejskie, kombinacja mężczyzn (zjazd i slalom)

19:00 - 20:30 Biatlon bieg na 10 km mężczyzn

21:30 - 23:00 Biatlon bieg na 7,5 km kobiet

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie kobiet eliminacje: Rosja - Kanada

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie kobiet, eliminacje: Szwecja - Kazachstan

22:00 - 1:00 Curling: kobiet eliminacje: USA - Kanada, Niemcy - Japonia, Norwegia - Szwajcaria, Szwecja - Dania

0:00 - 3:00 Saneczkarstwo, jedynki kobiet: przejazd 3. i 4.

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie mężczyzn, preeliminacje: Szwajcaria - Białoruś

1:00 - 2:30 Łyżwiarstwo szybkie bieg na 500 metrów kobiet

2:00 - 5:30 Short track bieg na 1500 metrów kobiet: finał

Short track bieg na 1000 metrów mężczyzn: eliminacje

Short track sztafeta na 5000 metrów mężczyzn: eliminacje

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie, mężczyzn preeliminacje: Francja - Ukraina

3:00 - 6:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Wielka Brytania - Niemcy, Kanada - Francja, Szwecja - Szwajcaria, Norwegia - USA.

14 lutego i noc z 14 na 15 lutego

17:00 - 20:00 Curling kobiet, eliminacje: Niemcy - Norwegia, Rosja - Wielka Brytania, Dania - USA, Japonia - Szwajcaria

17:00 - 20:45 Bieg narciarski mężczyzn: 10 km stylem klasycznym + 10 km stylem dowolnym na dochodzenie

16:30 - 19:30 Kombinacja norweska, drużynowo: skoki na skoczni K-90

18:00 - 19:00 Snowboard, slalom równoległy mężczyzn - kwalifikacje

21:00 - 22:00 Snowboard, slalom równoległy kobiet - kwalifikacje

18:00 - 23:30 Narciarstwo alpejskie - kombinacja kobiet: (zjazd + slalom)

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie kobiet eliminacje: Finlandia - Niemcy

22:00 - 1:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Kanada - Szwecja, USA - Szwajcaria, Dania - Niemcy, Finlandia - Francja

23:00 - 1:30 Hokej na lodzie mężczyzn - mecz o 11. miejsce.

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie kobiet, eliminacje: Chiny - USA

1:00 - 2:30 Łyżwiarstwo szybkie, bieg na 500 metrów kobiet

1:45 - 6:00 Łyżwiarstwo figurowe, soliści - program dowolny

3:00 - 6:00 Curling kobiet, eliminacje: Rosja - Dania, USA - Szwajcaria, Szwecja - Norwegia, Kanada - Wielka Brytania

4:00 - 6:30 Hokej na lodzie mężczyzn, mecz o 9 miejsce.

5:00 - 7:30 Hokej na lodzie mężczyzn: mecz o 13. miejsce.

15 lutego i noc z 15 na 16 lutego

17:00 - 19:30 Saneczkarstwo, dwójki

17:00 - 20:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Francja - USA, Norwegia - Dania, Wielka Brytania - Finlandia, Niemcy - Kanada

17:00 - 22:00 Bieg narciarski kobiet na 5 km stylem klasycznym + 5 km stylem dowolnym na dochodzenie

21:30 - 22:30 Kombinacja norweska drużynowo: sztafeta 4x5 km

18:00 - 20:00 Snowboard slalom równoległy mężczyzn: finał

18:00 - 20:00 Snowboard slalom równoległy kobiet: finał

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: Rosja - Drużyna z preeliminacji (A)

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie kobiet eliminacje: Kazachstan - Rosja

22:00 - 1:00 Curling kobiet, eliminacje: Wielka Brytania - Szwajcaria, Japonia - Szwecja, Niemcy - Kanada, Norwegia - Rosja.

23:45 - 5:00 Łyżwiarstwo figurowe, tańce na lodzie - tańce obowiązkowe

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: Kanada - Szwecja

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: Czechy - Drużyna z preeliminacji (B)

3:00 - 6:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Finlandia - Norwegia, Kanada - Szwajcaria, Francja - Szwecja, Wielka Brytania - Dania

4:45 - 7:15 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: Finlandia - USA

16 lutego i noc z 16 na 17 lutego

17:00 - 20:00 Curling kobiet, eliminacje: Kanada - Japonia, Rosja - USA, Wielka Brytania - Dania, Niemcy - Szwecja

18:00 - 19:30 Narciarstwo alpejskie, supergigant mężczyzn

17:00 - 18:00 Biatlon: mężczyzn bieg na 12,5 km na dochodzenie

20:00 - 21:00 Biatlon kobiet bieg na 10 km na dochodzenie

18:00 - 20:00 Narciarstwo dowolne kobiet, skoki akrobatyczne: kwalifikacje

21.30 - 23.30 Narciarstwo dowolne mężczyzn, skoki akrobatyczne: kwalifikacje

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie kobiet, eliminacje: USA - Finlandia

21:00 - 23:00 Łyżwiarstwo szybkie bieg na 1000 metrów mężczyzn

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie, kobiet eliminacje: Niemcy - Chiny

22:00 - 1:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Szwajcaria - Wielka Brytania, Finlandia - Szwecja, USA - Dania, Norwegia - Niemcy

23:00 - 2:45 Bobsleje, dwójki: przejazd 1. i 2.

0:45 - 3:15 Hokej na lodzie, mężczyzn turniej główny: Finlandia - Drużyna z preeliminacji (A)

2:00 - 5:00 Short track, bieg na 500 metrów kobiet: eliminacje i finał

2:00 - 5:00 Short track, sztafeta na 3000 metrów kobiet - eliminacje

2:00 - 5:00 Short track, bieg na 1000 metrów mężczyzn - finał

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie, kobiet eliminacje: Kanada - Szwecja

3:00 - 6:00 Curling kobiet, eliminacje: USA - Niemcy, Kanada - Dania, Szwajcaria - Szwecja, Japonia - Norwegia

5:30 - 8:00 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: USA - Rosja

17 lutego i noc z 17 na 18 lutego

17:00 - 19:00 Sztafeta narciarska mężczyzn 4x10 km

17:00 - 20:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Niemcy - Szwecja, Kanada - Norwegia, Francja - Szwajcaria

18:00 - 19:30 Narciarstwo alpejskie kobiet, supergigant

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie: kobiet - o miejsca 5-8.

22:00 - 1:00 Curling kobiet, eliminacje: Norwegia - Dania, Rosja - Japonia, Wielka Brytania - USA

23:00 - 2:45 Bobsleje - dwójki: przejazd 2 i 3

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie, mężczyzn turniej główny: Szwecja - Czechy

1:15 - 3:15 Łyżwiarstwo szybkie bieg na 1000 metrów kobiet

1:30 - 5:00 Łyżwiarstwo figurowe: tańce na lodzie - program oryginalny

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: Kanada - Drużyna z preeliminacji (B)

3:00 - 6:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Francja - Wielka Brytania, USA - Finlandia

5:00 - 7:30 Hokej na lodzie kobiet - mecz o miejsca 5-8.

18 lutego i noc z 18 na 19 lutego

16:30 - 19:30 Skoki narciarskie, konkurs drużynowy na skoczni K-120

17:00 - 20:00 Curling kobiet, eliminacje: Wielka Brytania - Niemcy, Norwegia - USA, Szwajcaria - Kanada

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: Drużyna z preeliminacji (A) - USA

19:30 - 21:30 Biatlon, sztafeta 4x7,5 km kobiet

20:00 - 21:00 Narciarstwo dowolne kobiet, skoki akrobatyczne: finał

21:30 - 0:00 Hokej na lodzie mężczyzn, turniej główny: Rosja - Finlandia

22:00 - 1:00 Curling mężczyzn, eliminacje: Dania - Kanada, Niemcy - Szwajcaria, Wielka Brytania - USA, Szwecja - Norwegia

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie: mężczyzn turniej główny: Czechy - Kanada

1:15 - 5:15 Łyżwiarstwo figurowe, tańce na lodzie, program dowolny

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie, mężczyzn turniej główny: Drużyna z preeliminacji (B) - Szwecja

3:00 - 6:00 Curling kobiet, eliminacje: Szwecja - Rosja, Niemcy - Szwajcaria, Dania - Japonia

19 lutego i noc z 19 na 20 lutego

17:00 - 22:30 Bieg narciarski kobiet na 1,5 km (sprint)

17:00 - 22:30 Bieg narciarski mężczyzn na 1,5 km (sprint)

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie kobiet: półfinał

20:00 - 21:00 Narciarstwo dowolne skoki akrobatyczne mężczyzn: finał

21:00 - 23:30 Łyżwiarstwo szybkie bieg na 1500 metrów mężczyzn

22:00 - 0:30 Hokej na lodzie: kobiet: mecz o 7. miejsce.

23:30 - 2:30 Bobsleje, dwójki kobiet

0:30 - 3:00 Hokej na lodzie kobiet: półfinał

1:15 - 5:30 Łyżwiarstwo figurowe, solistki, program krótki

3:00 - 5:30 Hokej na lodzie kobiet: mecz o 5. miejsce

20 lutego i noc z 20 na 21 lutego

17:00 - 20:00 Skeleton mężczyzn

17:00 - 20:00 Skeleton kobiet

17:00 - 20:00 Curling kobiet: półfinały

18:00 - 22:00 Narciarstwo alpejskie slalom kobiet

19:00 - 21:00 Biatlon, sztafeta mężczyzn 4x7,5 km

19:00 - 21:30 Hokej na lodzie mężczyzn: ćwierćfinały (C1 - D4)

21:00 - 23:00 Łyżwiarstwo szybkie bieg na 1500 metrów kobiet

21:30 - 0:00 Hokej na lodzie mężczyzn: ćwierćfinał (D2 - C3)

22:00 - 1:00 Curling: mężczyzn: półfinały

0:00 - 2:30 Hokej na lodzie: mężczyzn: ćwierćfinał (C2 - D3)

2:00 - 5:00 Short track, bieg na 1500 metrów mężczyzn: finał

2:00 - 5:00 Short track, sztafeta 3000 metrów kobiet: finał

2:00 - 5:00 Short track, bieg na 1000 metrów kobiet: eliminacje

4:15 - 6:45 Hokej na lodzie mężczyzn: ćwierćfinał (D1 - C4)

21 lutego i noc z 21 na 22 lutego

17:00 - 20:00 Curling kobiet: mecz o brązowy medal

18:00 - 22:30 Narciarstwo alpejskie slalom gigant mężczyzn

18:30 - 20:30 Kombinacja norweska - sprint - skoki na K-120

20:00 - 22:45 Hokej na lodzie kobiet: mecz o brązowy medal

20:30 - 21:00 Sztafeta narciarska kobiet 4x5 km

22:00 - 1:00 Curling kobiet: finał

1:00 - 3:30 Hokej na lodzie kobiet: finał

1:45 - 6:00 Łyżwiarstwo figurowe, solistki, program dowolny

22 lutego i noc z 22 na 23 lutego

17:00 - 20:00 Curling mężczyzn: mecz o brązowy medal

18:00 - 19:30 Kombinacja norweska, bieg na 7,5 km (sprint)

18:00 - 22:15 Narciarstwo alpejskie slalom gigant kobiet

20:00 - 22:30 Hokej na lodzie mężczyzn: półfinał

20:00 - 23:15 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 10 000 metrów mężczyzn

22:30 - 1:30 Curling mężczyzn: finał

23:30 - 2:45 Bobsleje, czwórki: przejazd 1. i 2.

0:15 - 2:45 Hokej na lodzie mężczyzn: półfinał

2:45 - 5:15 Łyżwiarstwo figurowe - pokazy

23 lutego i noc z 23 na 24 lutego

17:30 - 21:00 Bieg narciarski mężczyzn na 50 km stylem klasycznym

18:00 - 22:00 Narciarstwo alpejskie, slalom specjalny mężczyzn

20:15 - 22:45 Hokej na lodzie mężczyzn: mecz o brązowy medal

21:00 - 22:45Łyżwiarstwo szybkie bieg na 5000 metrów kobiet

22:30 - 2:45 Bobsleje - czwórki: przejazd 3. i 4.

2:00 - 5:00 Short track, bieg na 500 metrów mężczyzn: eliminacje i finał

2:00 - 5:00 Short track, bieg na 1000 metrów kobiet: finał

2:00 - 5:00 Short track, sztafeta 5000 metrów mężczyzn

24 lutego i noc z 24 na 25 lutego

17:30 - 20:00 Bieg narciarski kobiet na 30 km stylem klasycznym

21:00 - 23:30 Hokej na lodzie mężczyzn: mecz o złoty medal

2:00 - 5:00 Ceremonia zamknięcia igrzysk