Narciarstwo klasyczne, bieg mężczyzn na 50 km stylem klasycznym - wyniki

Johann Muehlegg (Hiszpania) 2:06.05,9 - został zdyskwalifikowany za doping

1. Michaił Iwanow (Rosja) 2:06.20,8

2. Andrus Veerpalu (Estonia) 2:06.44,5

3. Odd-Bjoern Hjelmeset (Norwegia) 2:08.41,5

4. Andreas Schluetter (Niemcy) 2:08.54,8

5. Mikhail Botvinov (Austria) 2:09.21,7

6. Hiroyuki Imai (Japonia) 2:09.41,3

7. Anders Aukland (Norwegia) 2:10.05,7

8. Lukas Bauer (Czechy) 2:10.41,9

9. Frode Estil (Norwegia) 2:10.44,8

10. Erling Jevne (Norwegia) 2:12.06,6

11. Giorgio di Centa (Włochy) 2:12.59,6

12. Martin Bajcicak (Słowacja) 2:13.07,9

13. Andriej Niewzorow (Kazachstan) 2:13.53,1

14. Fabio Maj (Włochy) 2:14.32,4

15. Władimir Wilisow (Rosja) 2:14.37,5

16. Magnus Ingesson (Szwecja) 2:14.48,6

17. Per Elofsson (Szwecja) 2:14.50,6

18. Raul Olle (Estonia) 2:15.00,0

19. Jiri Magal (Czechy) 2:15.06,8

20. Juan J Gutierrez (Hiszpania) 2:15.14,4

21. Jens Filbrich (Niemcy) 2:15.44,8

22. Roman Lejbjuk (Ukraina) 2:15.50,9

23. Andriej Gołowko (Kazachstan) 2:16.42,2

24. Marc Mayer (Austria) 2:16.51,1

25. Siergiej Krianin (Rosja) 2:16.59,8

26. Ivan Batory (Słowacja) 2:17.25,2

27. Fabio Santus (Włochy) 2:17.41,4

28. Masaaki Kozu (Japonia) 2:17.51,9

29. Aleksiej Prokurorow (Rosja) 2:18.30,4

30. Mathias Fredriksson (Szwecja) 2:18.42,1

31. Sami Pietila (Finlandia) 2:19.10,7

32. Karri Hietamaeki (Finlandia) 2:19.32,0

33. Wilhelm Aschwanden (Szwajcaria) 2:19.33,9

34. John Bauer (USA) 2:19.35,7

35. Maksim Odnodworcew (Kazachstan) 2:19.50,3

36. Igor Zubrilin (Kazachstan) 2:20.25,7

37. Markus Hasler (Liechtenstein) 2:20.31,8

38. Reto Burgermeister (Szwajcaria) 2:20.43,3

39. Katsuhito Ebisawa (Japonia) 2:21.05,3

40. Donald Farley (Kanada) 2:21.26,5

41. Aleksiej Triegobow (Białoruś) 2:22.29,3

42. Hiroshi Kudo (Japonia) 2:23.02,3

43. Petr Michl (Czechy) 2:23.43,3

44. Ricardas Panavas (Litwa) 2:23.56,4

45. Aleksander Sanikow (Białoruś) 2:24.14,2

46. Patrick Roelli (Szwajcaria) 2:24.34,4

47. Aleksandr Szalak (Białoruś) 2:24.37,2

48. Kuisma Taipale (Finlandia) 2:24.40,5

49. Meelis Aasmae (Estonia) 2:27.18,8

50. Milan Sperl (Czechy) 2:28.28,8

51. Vladislavas Zybailo (Litwa) 2:29.27,4

52. Andrew Johnson (USA) 2:32.44,3

53. Damir Jurcevic (Chorwacja) 2:35.54,9

54. Denis Klobucar (Chorwacja) 2:35.58,8

55. Han Dawei (Chiny) 2:44.50,0

56. Vadim Gusev (Litwa) 2:45.23,0

57. Aram Hajiyan (Armenia) 2:48.48,1

Patrick Weaver (USA) nie startował

Niklas Jonsson (Szwecja) nie startował

Nikołaj Semeniako (Białoruś) nie startował

Haritz Zunzunegui (Hiszpania) nie ukończył

Justin Wadsworth (USA) nie ukończył

Alexander Penna (Brazylia) nie ukończył