Biathlon

 • MŚ w biathlonie. Prezes Dagmara Gerasimuk: Monika Hojnisz jest gotowa, żeby wygrywać.

  MŚ w biathlonie. Prezes Dagmara Gerasimuk: Monika Hojnisz jest gotowa, żeby wygrywać.

  - Wiele rzeczy wpłynęło na to, że Monika Hojnisz nie pokazywała swoich możliwości systematycznie, że nie stawała na podium i nie zajmowała miejsc blisko podium, co robi w tym sezonie. Dzisiaj jest mentalnie gotowa, żeby wygrywać - mówi prezes Polskiego Związku Biathlonu Dagmara Gerasimuk. W piątek w Oestersund pierwsze indywidualne konkurencje mistrzostw świata. O godz. 16.15 sprint kobiet na 7,5 km. W ostatnim takim starcie w Pucharze Świata tuż za podium mieliśmy Hojnisz i Kamilę Żuk

 • MŚ w biathlonie: Polska na 9. miejscu w sztafecie mieszanej
 • Mistrzostwa świata w biathlonie Ostersund 2019. Gdzie oglądać występy reprezentantów Polski? Transmisja TV, stream online, terminarz, 07-17.03
 • Biathlon. "Monika Hojnisz not so bad, Kamila Żuk very good"

  Biathlon. "Monika Hojnisz not so bad, Kamila Żuk very good"

  - Bardzo kibicuję Natalii Maliszewskiej i z taką zdrową zazdrością patrzyłam na jej sukcesy. Mówiłam sobie "kurczę, jak jej to świetnie idzie" i myślałam, że obie z Kamilą Żuk są w programie Team 100 - mówi Dagmara Gerasimuk po biathlonowym sprincie w Soldier Hollow. W zawodach Pucharu Świata czwarte miejsce zajęła Monika Hojnisz, a szóste, najwyższe w karierze, juniorka Kamila Żuk. - Monika praktycznie ciągle pokazuje, że jest w świetnej dyspozycji, a dla Kamili to może być przełamanie. Oby uwierzyła, że może tak wygrywać, jak o tym marzyła - komentuje prezes Polskiego Związku Biathlonu.

 • Biathlon. Hojnisz tuż za podium, Żuk z najlepszym wynikiem w karierze
 • Biathlon. Tomasz Jaroński: Monika Hojnisz w końcu wygra

  Biathlon. Tomasz Jaroński: Monika Hojnisz w końcu wygra

  - Monika w czwartek pobiegła najlepszą pierwszą rundę w tym sezonie. To jest superwynik. I to jest, rzecz jasna, podstawa do optymizmu, bo widać, że jej się w Anterselwie dobrze biega - mówi Tomasz Jaroński po szóstym miejscu Moniki Hojnisz w czwartkowym sprincie. W sobotę bieg pościgowy, w niedzielę start masowy. - Monika w końcu wygra - przekonuje komentator Eurosportu.

 • PŚ w Anterselvie. Świetny występ Moniki Hojnisz

  PŚ w Anterselvie. Świetny występ Moniki Hojnisz

  Za nami bieg sprinterski podczas biathlonowego Pucharu Świata w Anterselvie. Swoje pierwsze zwycięstwo w karierze odniosła Czeszka Marketa Davidova. Bardzo dobry wynik uzyskała Monika Hojnisz. Polka zajęła szóste miejsce.

 • PŚ w Oberhofie: Vitozzi wygrywa, wszystkie Polki wykonały zadanie

  PŚ w Oberhofie: Vitozzi wygrywa, wszystkie Polki wykonały zadanie

  Biathlonowy Puchar Świata po świątecznej przerwie przyjechał do niemieckiego Oberhofu. Cwartkowy sprint wygrała, bezbłędnie strzelająca Włoszka Lisa Vitozzi, dla której było to pierwsze zwycięstwo w karierze. Najlepszą z Polek była Monika Hojnisz, która zajęła 20. miejsce.

 • Biathlon. Monika Hojnisz: Forma? Mam nadzieję, że dopiero przyjdzie

  Biathlon. Monika Hojnisz: Forma? Mam nadzieję, że dopiero przyjdzie

  - Mam nadzieję, że to nie była forma. Celuję z nią na mistrzostwa świata - mówi Monika Hojnisz, która w czwartek wraca do startów w biathlonowym Pucharze Świata. - Lepiej żeby naszej rozmowy nie czytali Kamil Stoch albo Dawid Kubacki - twierdzi piąta zawodniczka cyklu. W czwartek o godz. 14.15 sprint w Oberhofie. Transmisja w Eurosporcie, relacja na żywo w Sport.pl.

 • Biathlon. PŚ w Nowym Meście: Anastazja Kuźmina wygrywa, Polki w drugiej dziesiątce