Biegi narciarskie

 • Trzykrotny mistrz olimpijski i pupilek Putina krytykuje Puchar Świata. 'Medale za darmo'
 • Biegaczka straciła przytomność. Wychodzą nowe fakty. 'Kazał jej biec'

  Biegaczka straciła przytomność. Wychodzą nowe fakty. "Kazał jej biec"

  Rosyjska biegaczka narciarska Sofia Iwanowa straciła przytomność na trasie biegu na 10 km. Po zawodniczkę musiały przyjechać skutery śnieżne. Jak poinformował jej trener, sportsmenka powoli dochodzi do siebie. - Nie wiem co się stało - tłumaczył się szkoleniowiec, który nie pozwolił jej zejść z trasy.

 • Polka ofiarą norweskiej telewizji. Kamery pokazały za dużo. Jest reakcja

  Polka ofiarą norweskiej telewizji. Kamery pokazały za dużo. Jest reakcja

  - To był niezamierzony i godny ubolewania incydent. Jesteśmy w kontakcie z telewizją i polskim zespołem - mówi sport.pl Michal Lamplot. Dyrektor Pucharu Świata w biegach narciarskich zapewnił, że FIS dołoży wszelkich starań, aby dziennikarze pracujący w strefie mieszanej szanowali prywatność zawodników. To po tym, jak norweska telewizja pokazała moment przebierania się Izabeli Marcisz.

 • Skandaliczna sytuacja. Polska biegaczka nagrana, gdy się przebierała podczas zawodów PŚ
 • Nowy rozdział w polskich biegach. Koniec przepychanek. 'To nie może się powtórzyć'

  Nowy rozdział w polskich biegach. Koniec przepychanek. "To nie może się powtórzyć"

  - Sytuacja z Pekinu nie może się powtórzyć. Jesteśmy jedną drużyną. PZN i Ministerstwo Sportu dają nam warunki i musimy troszczyć się o wyniki - mówi Sport.pl Lukas Bauer, który poprowadzi w nowym sezonie połączone kadry biegaczy i biegaczek narciarskich. Pod jego skrzydłami nie przygotowywała się tylko Izabela Marcisz, która ostatecznie dostała zgodę na indywidualny tryb z Justyną Kowalczyk-Tekieli. - Dla mnie nie stanowi to żadnego problemu - przyznaje Czech.

 • Koszmar szwedzkiej biegaczki. Lekarze się pomylili. 'Jestem w szoku'
 • Johaug pokonała Justynę Kowalczyk i poszła w melanż. 'Jedna zwymiotowała'
 • Johaug wyjawiła szokującą prawdę. Norwegowie kazali jej kłamać

  Johaug wyjawiła szokującą prawdę. Norwegowie kazali jej kłamać

  Norweska biegaczka narciarska Therese Johaug ujawniła szokujące kulisy afery dopingowej ze swoim udziałem. Wyznała, że norweski związek narciarski miał nakłaniać ją do kłamstwa na temat pozytywnego wyniku testu dopingowego. Szczegóły opisała w autobiografii: "Teresa Johaug - cała historia".

 • 'Caryca Putina' wpadła w amok. Legenda rzuca obrzydliwymi propozycjami

  "Caryca Putina" wpadła w amok. Legenda rzuca obrzydliwymi propozycjami

  Dawna legenda biegów narciarskich wpadła na szokujący pomysł. Jako osoba nietolerancyjna wobec środowiska LGBT nie chce mieć do czynienia z nimi w sporcie. - Jeśli chcecie być dla nich tolerancyjni, to zróbcie dla nich osobne igrzyska i niech rywalizują ze sobą - mówi Jelena Wialbe. Idealnie współgra to z poglądem władz rosyjskiego reżimu na osoby LGBT. A to nie przypadek.

 • Norwegia nie płacze po Johaug. 'Sorry, Therese'

  Norwegia nie płacze po Johaug. "Sorry, Therese"

  Wraz z końcem poprzedniego sezonu zakończyła się bogata w sukcesy kariera Therese Johaug. Zdaniem innych biegaczek z Norwegii ożywi to rywalizację na trasach Pucharu Świata. - Teraz łatwiej będzie walczyć o czołowe lokaty i nie tylko o drugie miejsce - stwierdziła Tiril Udnes Weng.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.