Biegi narciarskie

 • Nie żyje legendarny trener. Wychował medalistki olimpijskie

  Nie żyje legendarny trener. Wychował medalistki olimpijskie

  Nie żyje Zdenek Ciller - legenda czeskich biegów narciarskich. Jako trener kobiecej reprezentacji poprowadził swoje zawodniczki do czterech medali olimpijskich. Pomagał także słynnej Gabrieli Soukalovej na początku jej kariery. Zmarł w niedzielę w wieku 87 lat, o czym poinformował czeski komitet olimpijski. - Umiał doradzić w każdej sytuacji - wspomniała go Kveta Jeriova, dwukrotna medalistka olimpijska.

 • Wielki powrót Justyny Kowalczyk-Tekieli! Brawo, brawo

  Wielki powrót Justyny Kowalczyk-Tekieli! Brawo, brawo

  Justyna Kowalczyk-Tekieli wróciła na trasy biegowe w wielkim stylu! W niedzielę 17 grudnia mistrzyni i multimedalistka olimpijska wygrała rywalizację w biegowym maratonie La Sgambeda. Tym samym obroniła tytuł z zeszłego roku. Polka okazała się najlepsza na 30-kilometrowej trasie, wyprzedzając drugą Francuzkę Emilie Bulle o 14 sekund, a nad trzecią Niemką Sigrid Mutscheller miała ponad 2,5 minuty przewagi.

 • Poruszający wpis Kowalczyk. Poinformowała o ważnej uroczystości
 • Kowalczyk-Tekieli zaskoczyła kibiców. Świetne wieści. 'Miło poinformować'
 • Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na to, co ma na szyi
 • Justyna Kowalczyk nie wytrzymała i zrugała 80-latkę. 'Będzie sobie ciumkał'
 • Sukces! Izabela Marcisz wywalczyła medal mistrzostw świata. 'Zakończyłam dumnie'
 • Mocne wyznanie Johaug. To dlatego zakończyła karierę. 'Nie wybaczyłabym sobie'

  Mocne wyznanie Johaug. To dlatego zakończyła karierę. "Nie wybaczyłabym sobie"

  Therese Johaug w poprzednim roku zdecydowała się zakończyć sportową karierę. Jedna z najlepszych biegaczek narciarskich w historii opowiedziała "Expressen", jaka była prawdziwa motywacja za rezygnacją ze sportowej rywalizacji. - Nigdy bym sobie nie wybaczyła, gdybym kontynuowała karierę kosztem zostania matką - stwierdziła wprost.

 • Skandaliczne słowa o Putinie. A potem zaczęła mówić o wojnie. Wstyd

  Skandaliczne słowa o Putinie. A potem zaczęła mówić o wojnie. Wstyd

  - Sądzę, że powinniśmy się zjednoczyć wokół prezydenta Putina w tej trudnej sytuacji - oznajmiła w RIA Novosti Jelena Wialbe. Kobieta dodatkowo kolejny raz potwierdziła, że nie ma żadnej wojny w Ukrainie, a Rosja jest źle traktowana przez resztę świata. - Ten faszyzm i zaciekła rusofobia - dodała była biegaczka narciarska.

 • Polka dowiodła swojej niewinności na MŚ. Skandaliczny gest rywalki [WIDEO]

  Polka dowiodła swojej niewinności na MŚ. Skandaliczny gest rywalki [WIDEO]

  Izabela Marcisz nie może pogodzić się z decyzją sędziów, którzy zdyskwalifikowali ją w sprincie mistrzostw świata w Planicy. Polka udostępniła w mediach społecznościowych nagranie i dowiodła niewinności. Na wideo uchwycono również skandaliczny gest, który Victoria Karl skierowała w stronę naszej zawodniczki.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.