Sporty zimowe

 • Polacy pożegnali legendę skoków! Wyjątkowy prezent [WIDEO]
 • "Ten konkurs mógł zostać dokończony". Bunt Horngachera? "Nie pochwalam"

  "Ten konkurs mógł zostać dokończony". Bunt Horngachera? "Nie pochwalam"

  Stefan Horngacher bohaterem, bo zbuntował się i wycofał swoich zawodników zanim jury odwołało toczący się w niebezpiecznych warunkach konkurs? - A ja osobiście nie uważam, że zrobił dobrze. Nie pochwalam - mówi o sobotnich wydarzeniach w Planicy Kazimierz Długopolski, były sędzia międzynarodowy i delegat FIS.

 • Kubacki: Z prawdziwymi skokami narciarskimi to miało niewiele wspólnego
 • FIS potwierdził plan B: dwa konkursy w niedzielę. Próba ratowania cyklu Planica 7

  FIS potwierdził plan B: dwa konkursy w niedzielę. Próba ratowania cyklu Planica 7

  Jak poinformował w rozmowie z TVP Sport dyrektor Pucharu Świata w skokach narciarskich, Sandro Pertile, FIS ma już plan B na rozegranie konkursu drużynowego w Planicy. Dziennikarz TVP Sport, Filip Czyszanowski potwierdził, że w niedzielę odbędą się dwa konkursy. To próba ratowania rywalizacji w cyklu Planica 7.

 • Największa farsa w skokach narciarskich od lat! Otwarta wojna z FIS-em

  Największa farsa w skokach narciarskich od lat! Otwarta wojna z FIS-em

  Sobotni konkurs w Planicy był kolejną antyreklamą skoków narciarskich. Ba, to była chyba największa farsa w najnowszej historii Pucharu Świata. FIS walczył o przeprowadzenie jednej serii skoków, ale około godziny 11.15 Stefan Horngacher podjął decyzję o wycofaniu niemieckiej drużyny! Gromy na jury padły też z ust Aleksandra Stoeckla. FiS wznowił rywalizację, ale tylko na chwilę.